фото ілюстративне
Секс, як відомо, найпрекрасніша річ у світі. Однак деякі пози заважають отримувати задоволення від процесу, і тому не подобаються чоловікам. Хоча вони про це, звичайно ж, мовчать.

1. Занадто складні пози

Всім нам це знайомо. Коли сексуальне життя стає трохи спокійніше, а рівень задоволення знижується, ми намагаємося знайти поради щодо поліпшення сексуального життя в інтернеті і стикаємося з незліченними варіантами поз, більшість з яких більше нагадують акробатику або вправи на розтяжку. Самі незвичайні пози представлені в Камасутрі, вони дійсно повинні привести нас до кульмінації, але також вимагають більшої гнучкості. Але чоловікам не дуже подобається секс, заради якого треба вивчити «інструкцію». Так що вам краще триматися подалі від екзотичних позицій, хіба що ви обидва - їх фанати.

2. Стоячи

Ми бачили цю пристрасну позу багато разів в серіалах і фільмах. Думка про те, щоб спробувати її, вже викликає збудження. Проте ця поза змушує чоловіків неабияк попітніти, але не від бажання. Під час процесу чоловікам доводиться враховувати різні чинники, і вони не можуть повністю зосередитися на близькості. Через різницю в зрості їм, можливо, доведеться згинати ноги, що може бути досить болючим. Вони також повинні нести вагу жінки і в той же час намагатися довести її до оргазму. Пані, не ускладнюйте життя свого партнера і постарайтеся підібрати позу, яка сподобається вам обом.

3. Наїзниця

Навіть якщо жінкам дуже подобається ця поза, у чоловіків є привід не любити її. У цій позі жінка визначає кут проникнення, ритм, проте вона не завжди думає про задоволення партнера. Рух вгору-вниз швидко відволікає її, і вона не дбає про його пеніс. Тому поза хороша лише в тому випадку, якщо жінка рухається повільно і обережно. В іншому випадку секс може бути болючим для чоловіка.

4. У ванній або в душі

Цю позу ми теж бачили у багатьох романтичних фільмах. Але секс у ванні або під душем не завжди хороший, тому що ванна і душова кабіна занадто маленька й вузька, щоб віддатися любовній грі. Крім того, тверда поверхня не дуже зручна. А в душі виникає проблема з статевим актом стоячи. Тому краще спробувати інше захоплююче місце, яке подобається вам обом.

5. Ложки

Ця поза не подобається всім чоловікам. Деякі джентльмени люблять обніматися і бути ближче до своєї жінки. Але є ті, хто вважає за краще дивитися їй в очі під час сексу. На жаль, в цій позі це неможливо. Крім того, в ній складно спробувати щось нове. Так що наступного разу, коли ви будете займатися сексом в цій позі і побачите, що партнер не в захваті від неї або не проявляє особливих емоцій, знайте, що «ложки» - не його варіант.