Як відомо, секс зміцнює як жіноче, так і чоловіче здоров'я, а його тривала відсутність може завдати шкоди організму. Медики назвали лікувальні властивості оргазму, що стосуються жінок.

Медики розповіли, який вплив надає оргазм на жіноче здоров'я. Під час сексуальної насолоди імунітет жінки зміцнюється, отже - секс допомагає одужувати. Також оргазм приводить в норму менструальний цикл, і як наслідок - збільшуються шанси на запліднення, і ліквідує менструальні синдроми, нудоту, судоми, головний біль і біль у інших органах.

Як пояснюють медики, під час оргазму в матці скорочуються м'язи, при цьому в головному мозку вивільняються хімічні речовини, що полегшують біль.

Завдяки оргазмуполіпшується циркуляція крові, а це, в свою чергу, допомагає роботі серцево-судинній системи.

В першу чергу поліпшується надходження крові до органів малого тазу, можливо зниження ризику появи варикозу. Також поліпшений кровообіг завдяки сексу дає можливість уникнути появи тромбів. Крім цього, дихання під час оргазму благотворно впливає на роботу легенів.

Якщо жінка регулярно відчуває оргазм, то це дозволяє їй залишатися молодою, здоровою, красивою, а також підвищується самооцінка і поліпшується психологічний стан.

Варто зазначити, що відсутність сексу теж дуже впливає на людський організм. Жінка без оргазму так само страждає, як і чоловік.