Далеко не кожна людина може похвалитися широтою душі. Хтось не здатний допомагати в принципі, хтось обмежує коло близькими людьми. А є ті, хто здатний відгукнутися на прохання навіть незнайомця на вулиці.

Заведено вважати, що щедрість залежить від виховання, але велику роль відіграють розташування планет та інших небесних тіл у момент народження. Різні зодіакальні знаки мають різну схильність до подібних почуттів. Нижче представлений рейтинг у зворотному порядку.

5 місце — Козеріг, Діва, Телець

Стовідсотково жадібними представниками цих знаків назвати не можна. Однак вони дуже дбайливо ставляться до часу і ресурсів.

Смітити фінансами і бездумно витрачати себе — це не про них. Козероги, Діви і Тельці уважно ставляться до себе, обов'язково прорахують кожну деталь і тільки після довгих роздумів приймають рішення.

4 місце — Терези, Рак, Скорпіон

Для Скорпіонів важливість мають тільки близькі і по-справжньому рідні люди. Для «свого» кола вони готові віддати останнє і поділитися будь-якими ресурсами.

Для Раків величезне значення представляє будинок і внутрішній уклад життя. Представники цього знака витрачають багато часу на домашнє господарство і намагаються все, що можна, принести в «лігво».

Терези — уважно ставляться до себе і оточення. Вони віддадуть все, що потрібно, якщо будуть впевнені, що людині дійсно потрібна ця допомога.

3 місце — Водолій, Риби, Близнюки

Щедрість притаманна представникам цих знаків, але більшою мірою лише тому, що вони вважають це необхідністю — «так треба», «так заведено». В основному це йде з дитинства. Вони вчаться допомагати слабшим людям. Виручати нужденних у важку хвилину і інших подібних речей. Тому так і виходить у них «за життя». Відрізняється ситуація тільки з близькими і по-справжньому коханими людьми — з ними вони можуть бути дуже щедрими.

2 місце — Лев і Овен

Ці знаки славляться своєю щедрістю, хоча у кожного на це свої причини. Овни прагнуть вразити оточуючих і довести свою винятковість і перевагу. Хто багатший за всіх і розумніше — звичайно, Овни, що активно демонструється оточуючим.

З Левами інша історія. Королівські особи щедрі і дбайливі, обдаровувати своїх підданих «з барського плеча» Левам природно. Додатковий бонус — можливість потішити своє самолюбство.

1 місце — Стрілець

Найщедрішим серед усіх знаків зодіакального кола є Стрілець. Вони готові підтримати в будь-яку хвилину будь-яку людину. Неважливо — знайома чи незнайома — Стрільці прийдуть на допомогу в будь-яку хвилину. Більше того — під взаємовиручкою вони бачать справжнє призначення і сенс життя всіх людей. Безумовно, якщо знадобилася допомога — слід звертатися саме до Стрільців.

Не тільки планети визначають ступінь щедрості і взаємодопомоги. Дуже важливо враховувати рік народження, час та інші чинники. 

Джерело