Багато жінок в гонитві за ідеалами звикли мучити себе і своє тіло різними дієтами. Але тільки не вони. У кожної людини є право на вибір, і є такий тип жінок, який живе у своє задоволення.

Вони не рахують калорії, люблять своє тіло і просто насолоджуються тим, що є, виправдовуючи це бодіпозитивом або тим, що з генетикою не посперечаєшся.

Більшість з них смачно готують і ніколи не скаржаться на свої параметри.

Близнюки

Близнюки люблять готувати, люблять поїсти, люблять насолоджуватися їжею. Вони гурмани і не терплять одноманітності, тому навряд чи вони будуть замовляти в ресторані одне і те ж блюдо, а їх блокноти з рецептами вже просто нікуди класти.

Жінки-Близнюки не засмучуються, якщо не зійшлися вузькі джинси на талії або не налізли на стегна. Вони прийдуть до внутрішнього компромісу і швидко підберуть інший наряд. З іншого боку, астрологи стверджують, що представниці цього знака Зодіаку дуже рідко страждають від ожиріння або надлишкової ваги, оскільки ведуть досить активний спосіб життя.

До речі, це ті жінки, які не розуміють ниючих дам про свою фігуру, оскільки бачать в цьому два виходи: спортзал або прийняття себе. Близнюки надають перевагу поєднувати ці два варіанти. За порадами про струнку фігуру до них також краще не звертатися, а підрахунок калорій для них — закрита тема.

Вони хоч гурмани і люблять поїсти, але баланс дотримуються і знають, коли їх організм легше засвоює те або інше блюдо. Однак їх підхід навряд чи комусь підійде.

Діва

Жінок-Дів кидає з крайності в крайність. Спочатку вони можуть шалено любити своє тіло навіть при вазі в сто кілограмів, а потім їх і сорок влаштовувати не буде. Однак скільки б Діви не важили, вони обожнюють готувати і годувати інших. У когось хобі — йога або орігамі, а у Дів — кулінарія. Вони готові годинами стояти біля плити, готуючи черговий кулінарний шедевр. В цей час вони відпочивають душею і тілом.

Якщо ці жінки приймуть рішення сісти на дієту, то неодмінно це зроблять і позбудуться від ненависних кілограмів. Однак для такого кроку потрібна вагома мотивація, якої, як правило, в них немає. Представниці цього знака Зодіаку володіють неймовірною харизмою і сильною сексуальною енергією, що завжди буде привертати погляди протилежної статі незалежно від їх параметрів.

Тому дівчата, народжені під цим знаком Зодіаку, рідко відмовляються від походу в ресторан або від свіжого круасана о другій годині ночі.

Риби

Риби їдять багато, смачно, і вони аж ніяк не гурмани. Рибам абсолютно все одно на енергетичну цінність продукту, його стограмову калорійність, і в якій кількості його потрібно з'їсти, щоб тримати себе у формі. При цьому в них є страви-фаворити, від яких вони ніколи і ні за що не відмовляться. Більшість Риб не дотримуються харчової культури, не бояться ожиріння та інших захворювань.

Вони просто не розуміють, як можна собі в чомусь відмовляти, коли у світі повно різних страв, які неодмінно варто спробувати. Причому якщо їм щось страшенно сподобалося, то вони не стануть зупинятися на одній порції. Запрошуючи таку даму на побачення в ресторан, треба розуміти, що гроші в гаманці добряче порідшають.

Жінки-Риби не відрізняються скромністю і в багатьох випадках не дотримуються правил етикету, оскільки це обмежує їх свободу. Однак даний факт не говорить про те, що вони будуть поводитися, м'яко кажучи, огидно: їсти руками, витирати губи об скатертину, а соус від качки буде розмазаний не лише по обличчю, але і волоссю.

Тут скоріше річ у тім, що вони просто не зможуть зупинитися в замовленні, а потім зверху ще й добавки з іншого громадського харчування попросять.

До того ж, апетит до водної дівчини приходить не лише під час їжі — він не залишає її ніколи. 

Джерело