Серед усіх знаків зодіаку, деяких приручити і приборкати просто неможливо.

Вони або занадто свавільні, або занадто вперті, або занадто незалежні. Тому не витрачайте свій час і нерви на безплідні спроби – вас в будь-якому випадку чекає величезне розчарування. Перевірте себе, чи ставитеся ви до цих шести знаків, які не піддаються дресируванню?

1. Водолій

Приручити Водолія?! Ха-ха! Відмінна жарт! Водолій – це той знак, який спочатку буде просто бунтувати, а потім ще й прикинутися мертвим в надії на те, що його залишать у спокої. Водолій не хоче, щоб йому підрізали крила і засовували в клітину, якою б розкішної вона не була. А якщо хтось буде робити спроби його зловити, то Володею відразу ж викине такого «сміливця» зі свого життя.

2. Терези

Чарівність Терезів та їх товариськість можуть ввести в оману. Вони дійсно іноді виглядають так, наче хочуть бути спійманими і прирученими, однак це абсолютна помилка. Люди цього знака досить розумні й проникливі, тому Терези розглядають спроби приборкання як ще одну звичайну життєву пастку, у яку в них ні найменшого бажання потрапляти. Ви швидше приручити тигра, ніж цей знак.

3. Скорпіон

Хочете ризикнути? Ваше право – тільки знайте, що властивості характеру типового Скорпіона роблять його абсолютно некерованною людиною. По-перше, він ненавидить усе, що його обмежує, а спроба приручити – це теж свого роду обмеження. По-друге, будь-Скорпіон собі на розумі, тому ви ніколи не зможете підібратися до нього надто близько. Отже, якщо ви думаєте про приручення цього знака, забудьте про цю ідею. Цього не станеться.

4. Овен

Овен не піддається прирученню з чистого впертості. Йому потрібно завжди бути правим, і він обожнює вигравати. Отже, ні про яке приборкання не може бути і мови, тому що для Овна це свого роду програш і здача своїх позицій на милість іншої людини. Навіть не намагайтеся. Будь-які ваші спроби зловити його Овен перетворить на змагання, в якому, звичайно ж, здобуде впевнену перемогу.

5. Стрілець

Ви швидше приручити снігової людини, ніж Стрільця: тобто ви не можете приручити те, що ви не в змозі зловити. Якщо б тільки Стрілець міг сидіти нерухомо протягом п'яти хвилин, то у вас був шанс закинути мережі, але п'ять хвилин – це занадто довго для людини, яка постійно знаходиться в русі і розвиває бурхливу діяльність. Стрілець не просто некерований, він ще і невловимий.

6. Близнюки

З одного боку, Близнюкам подобається ідея приручення... цілих 30 секунд, а потім вона їм не подобається. Цьому знаку дуже швидко все надоїдає, щоб його можна було спіймати й посадити поруч з собою надовго. Крім того, Близнята ще дуже хитрі й винахідливі. Це означає, що якщо ви спробуєте Близнюків приручити, цей підступний ошуканець так запудрит вам мізки, що через якийсь час ви виявите, що це він вас приборкав. 

Джерело