У кожного астрологічного сузір'я є свої особливості, які притаманні більшості представників того чи іншого знака. Це можуть бути риси характеру, темперамент, звички і навіть стан здоров'я. Розповісти багато цікавого астрологія може і про інтимну область різних сузір'їв. Наприклад, про те, якими ерогенними зонами наділений кожен з знаків.

Овен

Представники цього зодіакального сузір'я відрізняються запалом і пристрастю в любові. Їх ерогенні зони найчастіше знаходяться в області живота, паху, стегон. Як і чоловіків, так і у жінок дуже збудливі стопи ніг

Телець

Варто тільки запустити руку у волосся Тельцю - і він уже зійшов з розуму. Від такого у них в прямому сенсі захоплює подих. Крім того, Тельці дуже люблять поцілунки в шию.

Близнюки

Близнюки трішки холодні в ліжку, проте це зовсім не означає, що у них немає ерогенних зон. Близнюкам подобається, коли партнер торкається до їх грудей, живота, попереку.

Рак

У чоловіків і жінок під знаком зодіаку Рак дуже чутливо практично все тіло. Особливе задоволення їм доставлять ласки сосків, мочок вух. У Раків вкрай «чуйні» губи.

Лев

Леву шалено подобаються ласки спини. Їх можна з легкістю завести як і за допомогою масажу, так і за допомогою ледь відчутних погладжувань. Не менш значуща ерогенна зона у Львів - це голова і шия.

Діва

Цей знак знає толк в задоволенні. Діви з легкістю можуть перерахувати всі свої ерогенні точки. А ось їх партнерам непогано б знати, у Дів дуже чуттєві і чутливі губи, плечі і груди.

Терези

Терезам подобається, коли торкаються до їх стоп і ніг. За розслабляючий масаж стоп вони і зовсім готові віддячити свою другу половинку втричі.

Стрілець

Стрільці не дуже чутливі з точки зору ерогенних зон. І хоч вони люблять переходити відразу до справи, але одна слабкість у них все ж є. І це область рота і губ.

Скорпіон

Скорпіони добре розбираються в сексі, їм подобається вчитися новому разом з партнером. Наприклад, досліджувати кожен сантиметр тіла кожного. Ерогенні зони самого ж Скорпіона знаходяться в області сідниць,плечей і талії.

Козеріг

Козерогам властиво цікавість в сексі. Вони з радістю підуть практично на будь-який експеримент. Їх «ласі» місця - це руки, плечі і вуха.

Водолій

Розкуті Водолії цінують довгі прелюдії, що допомагає їм повністю розслабитися. Пестити їх варто в зоні грудей, внутрішньої частини стегон і в області пупка.

Риби

Ключ до задоволення Риб можна підібрати за допомогою масажу. Їм до душі будь-які дотики, але вони повинні бути в міру напористими.