Фінансова стабільність - це, напевно, те, про що мріє більшість сімей. А чи знаєте ви, що всі ці процеси безпосередньо залежать не тільки від ваших бажань і розрахунків, але і від Місяця? Вплив місяця на фінансове становище вже давно довели астрологи.

 Серпень - найкращий місяць у цьому році для здійснення великих покупок. І якщо ви давно мрієте про власну квартиру, нові меблі або поїздку за кордон - вперед! У вас точно все вийде. Але при цьому запам'ятайте 8 фінансових попереджень серпня.

7, 8, 13, 29 серпня - найкраще відкрити нову справу, розпочати власний бізнес. Місячна енергія допомагає в реалізації бажаного.
 
З 23 по 29 серпня - можна брати кредит. Зазвичай подібні боргові зобов'язання досить швидко і безпроблемно вирішуються.
 
13 серпня - незважаючи на настільки помітну дату, вона є найкращим днем ??для обміну валют. Головне, уточніть курс в різних банках, і удача буде на вашому боці.
 
 
5, 10, 14, 26 серпня краще не повертати старі борги. Якщо в один з цих днів віддати свої гроші, фінансовий потік в ваш будинок перерветься на два місяці.
 
18 серпня можна спокійно давати в борг всім, хто у вас просить. Позичені в цей день гроші повернутися до вас сторицею ... і не тільки фінансової.
 
19 серпня на світанку треба неодмінно перерахувати всі гроші, які є в будинку. Це сприятиме зростанню їх числа.
 
13, 26 серпня не варто купувати подарунки ні рідним і близьким, ні начальству або колегами. Такі презенти не принесуть радості, а ви отримаєте фінансовий збиток, оскільки витратите значно більше, ніж плануєте.
 
22, 31 серпня купіть собі новий гаманець або портмоне. Бажано, щоб він був зроблений зі шкіри. При цьому колір у нього повинен бути червоним. Таке «сховище» для грошей стане магнітом для всіх фінансових надходжень.