![](/pics2/1907/i105987.jpg?1563530543)
Ось і пройшов екватор літа…Вже багато з нас змогли насолодитися такою довгоочікуваною відпусткою, проте, ще не всі мали таку можливість. Відпочинок буває різним: для одних найкращий релакс – це «повалятися» на пляжі і поніжитися під променями сонечка, інші полюбляють активний відпочинок – підйом у гори, екскурсії та найрізноманітніший екстрім. Тому, ми вирішили дізнатися, де рівняни проводять відпустку або ж куди планують поїхати.
Даша
«Цього літа відпочивали на Білому озері. Нам дуже сподобалося, тому, якщо буде можливість поїдемо знову»
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67226331_845019299199941_6356159987256918016_n.jpg)
***
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67178097_886121205081153_3370379494232686592_n.jpg)
Настя
«Відпустку провела в Анталії (Туреччина)»
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67257531_356306908617578_663545805549862912_n.jpg)
Олеся
«У відпустці ще не була, але планую з’їздити за кордон»
Юлія
«Відпочивала в Туреччині, Кемер»
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/66481019_364276054228172_3617562348245483520_n.jpg)
Роман
«Відпочиваю в Хрінниках кожного року і всім задоволений. Тут добре розвинена туристична інфраструктура: красивий пляж та став, розважальні клуби, де кожних вихідних проходять різні тематичні вечірки, кафе, де можна поласувати смачними стравами за доступними цінами. Будинки для відпочинку розміщені на території усієї бази, а також у самому селі місцеві жителі з радістю приймають туристів (надають житло, харчування та екскурсії мальовничими та історичними місцями). Тому, тут весело та цікаво буде усім, незалежно від віку та вподобань.»
Віка
«Відпочивала в Шарм-ель-Шейху»
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67321114_621215198400863_4948262350349139968_n.jpg)
Наталя
«Планую відпочити у Туреччині (Мармаріс) або поїхати в тур Європою. Якщо ж, не вийде реалізувати ці плани, то поїхати в санаторій в Трускавець.»
Вікторія
«Нам з чоловіком дуже подобається активний відпочинок, дізнаватися щось нове, відвідувати різні місця. Останнього разу ми побували у дуже мальовничому місці – Замок Девін, Братислава. Така краса навкруги, що неможливо було намилуватися, заворожуючий вид з вершини замку, сполучення двох рік, навколо гори. Вхід коштує лише 5 євро, на території знаходиться фонтан з питною водою, розважальний майданчик, туалет. Біля замку є кафе, де можна спробувати різні смаколики. Такі місця варті вашої уваги.»
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67142457_511576616253401_7120325086866833408_n.jpg)
***
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67404750_537998693614849_8902804697312657408_n.jpg)
Анастасія
«В квітні відпочивала на Кіпрі і збираюся в тур Європою.»
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67082286_462946207596719_6897977980027404288_n.jpg)
***
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/66802739_426683211271109_5612071445984182272_n.jpg)
***
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/66861505_1262459947246896_2209723225972146176_n.jpg)
Стас
«Ще не визначився, де проведу відпустку. Але це точно буде не в Україні, роздумую над Туреччиною або тур Європою.»
Наталя
«Відпочивали сім’єю в Туреччині.»
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67406738_339546206982578_916713361482186752_n.jpg)
Оксана
«Відпустку провела в Єгипті. Враження не однозначні. В готелі чисто, а в місті багато сміття. Культура дуже відрізняється від нашої: діти невиховані, постійно кричать, в ресторані їх садять на стіл в памперсах або вони ходять по столах. Ціни не дуже приємні, але тут головне вміти торгуватися і причому всюди. Єдине, що справді класне – це море. Але, все залежить від готелю, в якому ви відпочиваєте.»
Паша
«На жаль, ще не відпочивав. Але, якщо буде можливість, хочу поїхати в Австрію на лижі. Там є льодовик, на якому можна кататися і влітку.»
Віка
«Мрію про море та відпочинок. Точно ще не знаю, як проведу відпустку, адже саме зараз з подругою її плануємо. Але точно впевнена, що у такій компанії відпочинок пройде на «Ура».
Аліна
«Для мене найкращий відпочинок – це відпочинок в горах. Там я відчуваю себе особливо спокійно, зважаючи на надактивне сьогодення. Тому, в планах вкотре відвідати наші Карпати. Чоловік більше любить плавати, тому, якщо все складеться – Одеса нас чекає також. За щасливим збігом обставин, я виграла подорож до Австрії та Будапешту. Тому, в кінці літа будемо відкривати для себе нові кордони.»
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67261879_2334934249933390_4319865569307262976_n.jpg)
***
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/67335151_2132947240339091_8592887188742471680_n.jpg)
Олена
«Особисто я люблю різний відпочинок: засмагати на пляжі, відвідувати цікаві екскурсії та відпочивати в горах. Проте, ще незнаю як проведу свою відпустку. Поки, що мала змогу відпочити на Базальтовому озері. Смарагдова водичка, ліс навколо та хороша компанія – найкращий спосіб відволіктися від буденних справ.»
![](/images/image/%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96/65864485_936458293371441_9156397150064607232_n.jpg)
Отож, неважливо, де ви проведете свою відпустку, головне з ким. Адже, ми самі створюємо свій настрій.