rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 18.10.2018

У який час доби краще займатися сексом

У який час доби краще займатися сексом Будь-яка активність людини, в тому числі і сексуальна, пов'язана з його життєвими біоритмами. Відомо, що вони змінюються в залежності від пори року, днів тижня, а також діб. Якщо вірити соцопитуванням, 10 % вважають за краще для цього ранок, 20 % - ніч, 64 % стверджують, що готові займатися сексом незалежно від часу.

З точки зору Енерготерапії, найкращий час доби - ранок: ми сповнені життєвих сил, ніхто не заважає насолодитися один одним. Це дозволяє закласти позитив на цілий день. Другий позитивний сплеск сексуальної активності з 18 до 20 годин, але ось можливості приділити цей час сексу є далеко не у всіх, тому багато хто відкладає любов на ніч.

pic

Але крім тимчасових рамок, потрібно враховувати і психотип людини. «Жайворонки», ті, хто рано лягають і рано прокидаються, більш активні вранці, «сови», ті, хто можуть всю ніч не спати, віддадуть перевагу темному часу доби.

pic

Активність спадає в обідній час, з 12 до 14 годин (коли людина голодна їй не до любові), і з 16 до 17, коли з'являється бажання подрімати і відпочити від суєти.

pic

Якщо орієнтуватися за місячним календарем, то для незабутнього сексу треба вибирати час, коли місяць проходить по знакам вогненної стихії. Це Овен, Лев і Стрілець.

переглядів: 629

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96160' >Признаки психологічного насилля у стосунках </a>

Признаки психологічного насилля у стосунках (переглядів: 217)

Психологічне або емоційне насильство - це систематичний руйнівний вплив на іншу людину. На відміну від інших видів насильства, психологічне насильство менш очевидно, тому що не залишає фізичних доказів, але його складніше виявити і визначити. Воно ґрунтується на силі і контролі над іншою людиною і найбільш згубно. Ось кілька ознак того, що ваш партнер зловживає своїм становищем у відносинах.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96155' >Як за 20 хвилин по аналізу крові дізнатись про здоров'я</a>

Як за 20 хвилин по аналізу крові дізнатись про здоров'я (переглядів: 189)

Сучасних людей можна назвати щасливими, тому що у них є прекрасна можливість пройти дослідження і визначити ризики розвитку тих або інших хвороб, що, поза сумнівом, дуже важливо для профілактики і запобігання розвитку багатьох хвороб. Рання діагностика і встановлення причини хвороби допоможе вчасно розпочати успішне лікування.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=95852' >Найкраща операція - це та, якої вдалося уникнути: як вилікувати спину та суглоби без втручання хірургів</a>

Найкраща операція - це та, якої вдалося уникнути: як вилікувати спину та суглоби без втручання хірургів (переглядів: 590)

Унікальні сучасні технології та висококваліфіковані лікарі. В лікарському центрі «Аксіома» проводять лікування артрозу, артриту, остеохондрозу та міжхребцевої грижі інноваційними методами.
// 11.11.2018
<a href='/Info/?id=96137' >Що небезпечніше: кальян чи сигарети? Пояснює МОЗ</a>

Що небезпечніше: кальян чи сигарети? Пояснює МОЗ (переглядів: 320)

Кальян рекламують як здорову альтернативу сигаретам. Та чи справді це так?