rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 18.10.2018

У який час доби краще займатися сексом

У який час доби краще займатися сексом Будь-яка активність людини, в тому числі і сексуальна, пов'язана з його життєвими біоритмами. Відомо, що вони змінюються в залежності від пори року, днів тижня, а також діб. Якщо вірити соцопитуванням, 10 % вважають за краще для цього ранок, 20 % - ніч, 64 % стверджують, що готові займатися сексом незалежно від часу.

З точки зору Енерготерапії, найкращий час доби - ранок: ми сповнені життєвих сил, ніхто не заважає насолодитися один одним. Це дозволяє закласти позитив на цілий день. Другий позитивний сплеск сексуальної активності з 18 до 20 годин, але ось можливості приділити цей час сексу є далеко не у всіх, тому багато хто відкладає любов на ніч.

pic

Але крім тимчасових рамок, потрібно враховувати і психотип людини. «Жайворонки», ті, хто рано лягають і рано прокидаються, більш активні вранці, «сови», ті, хто можуть всю ніч не спати, віддадуть перевагу темному часу доби.

pic

Активність спадає в обідній час, з 12 до 14 годин (коли людина голодна їй не до любові), і з 16 до 17, коли з'являється бажання подрімати і відпочити від суєти.

pic

Якщо орієнтуватися за місячним календарем, то для незабутнього сексу треба вибирати час, коли місяць проходить по знакам вогненної стихії. Це Овен, Лев і Стрілець.

переглядів: 634

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96223' >Кір: симптоми,лікування,профілактика</a>

Кір: симптоми,лікування,профілактика (переглядів: 66)

Кір – небезпечне вірусне захворювання, яке є однією з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Переважно на кір хворіють саме діти, які не мають щеплень. Однак дорослі та підлітки, яких не вакцинували в дитинстві, також можуть захворіти. Це підтверджує ситуація в Україні: з початку 2018 року кір діагностували у понад 30 тисяч людей.
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96218' >Сім продуктів, які розріджують кров</a>

Сім продуктів, які розріджують кров (переглядів: 203)

Стан крові - найважливіший показник роботи серцево-судинної системи людини. Від неї залежить функціонування всіх органів і клітин. Якщо вона дуже в'язка то головна функція - транспортна, утруднюється. Внаслідок чого може порушитися кровопостачання органів, яке потягне за собою розвиток варикозу і тромбозу
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96214' >Вірусний менінгіт:ознаки,лікування,профілактика</a>

Вірусний менінгіт:ознаки,лікування,профілактика (переглядів: 172)

Вірусний менінгіт - це захворювання, обумовлене вірусною інфекцією, яка характеризується ураженням твердої оболонки головного мозку і протікає по типу серозного запального процесу.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96160' >Признаки психологічного насилля у стосунках </a>

Признаки психологічного насилля у стосунках (переглядів: 283)

Психологічне або емоційне насильство - це систематичний руйнівний вплив на іншу людину. На відміну від інших видів насильства, психологічне насильство менш очевидно, тому що не залишає фізичних доказів, але його складніше виявити і визначити. Воно ґрунтується на силі і контролі над іншою людиною і найбільш згубно. Ось кілька ознак того, що ваш партнер зловживає своїм становищем у відносинах.