rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 09.10.2018

9 жовтня 2018: що можна і що не можна робити в цей день

 9 жовтня 2018: що можна і що не можна робити в цей день Молодий місяць - початок місячного циклу, а значить, дуже важливий день, вивченню якого астрологи приділяють велику увагу. У цьому місяці молодий місяць буде 9 жовтня 2018 року. Що ж можна і що не можна робити в цей день?

Зазвичай молодий місяць негативно впливає на людей. І пов'язане це, в основному, з браком енергії. Адже оновлення завжди вимагає великих енергетичних витрат. Тому, важливо знати, що можна і що не можна робити в молодий місяць 9 жовтня 2018 року.

Що можна робити

Ще наші далекі предки знали про силу молодого місяця і використовували її в своїх цілях, читаючи змови на благополуччя, залучення щастя та набуття здоров'я. Тому не бійтеся в цей день просити у Вищих Сил про їх прихильність і допомогу в досягненні намічених цілей.

В молодий місяць астрологи радять не боятися мріяти: ваші навіть найсміливіші мрії можуть матеріалізуватися.

9 жовтня - прекрасний день для позбавлення від шкідливих звичок. Наприклад, якщо ви давно мріяли кинути курити, зробіть це в перший день місячного циклу. І ваші шанси позбутися негативної звички будуть набагато більші, ніж в будь-який інший місячний день. Також корисно 9 жовтня зробити розвантажувальний день, щоб очистити організм від всього зайвого.

Перший день місячного циклу слід провести в чудовому настрої, тоді весь місяць вас будуть супроводжувати удача і радість.

Що не можна робити

В цей час енергетика людини ослаблена, тому не варто втілювати нові ідеї або здійснювати важливі для вас справи. Цей день прекрасний для планування, а ось реалізацією задуманого краще зайнятися декількома днями пізніше.

9 жовтня не варто з'ясовувати стосунки, тим більше, лаятися з коханими, близькими або друзями: ви ризикуєте втратити довіру дорогої вам людини.

Також не варто здійснювати покупки: швидше за все, вони виявляться марними, а гроші будуть витікати весь місяць.

І не ходіть в цей день в перукарню, щоб не втрачати життєві сили та енергію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ідеї подарунків для чоловіків на День захисника України

переглядів: 567

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=72965' >Свято Покрови: історія, традиції та прикмети</a>

Свято Покрови: історія, традиції та прикмети (переглядів: 7455)

14 жовтня Православна церква відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть у народі, Святої Покрови. Проте чи всі знають особливості даного свята, традиції та прикмети пов'язані з ним?
// 13.10.2018
<a href='/Info/?id=72915' >13 жовтня День Ангела святкують Григорій, Михайло та Едуард. Привітання з іменинами</a>

13 жовтня День Ангела святкують Григорій, Михайло та Едуард. Привітання з іменинами (переглядів: 2791)

13 жовтня свій День Ангела святкують чоловіки з такими іменами як Григорій, Михайло та Едуард. Яке ж значення мають ці імена?
// 11.10.2018
<a href='/Info/?id=72801' >11 жовтня День Ангела відзначають Марк,Макар,Матвій та В'ячеслав. Привітання з іменинами</a>

11 жовтня День Ангела відзначають Марк,Макар,Матвій та В'ячеслав. Привітання з іменинами (переглядів: 2173)

День Ангела або іменини - це день пам'яті святого, чиє ім'я людина отримала при хрещенні. 11 жовтня свій День Ангела святкують Марк,Макар,Матвій та В'ячеслав.
// 09.10.2018
<a href='/Info/?id=85704' >9 жовтня - Іоанна Богослова. Що варто робити в цей день </a>

9 жовтня - Іоанна Богослова. Що варто робити в цей день (переглядів: 2796)

9 жовтня відзначають день Івана Богослова. В народі його вважають наставником іконної справи та покровителем живописців. Ще Богослова шанують як Божого мандрівника.