rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 02.10.2018

Прості правила, як не зіпсувати інтер'єр яскравим кольором

Прості правила, як не зіпсувати інтер'єр яскравим кольором Якщо ви любите яскраві кольори, нема чого відмовлятися від них в своїй оселі. Але варто дотримуватися декількох правил, щоб не зіпсувати інтер'єр.

Найпершим і базовим правилом завжди служить відчуття балансу: яскравий колір варто «компенсувати» за рахунок нейтральних базових кольорів: білого, чорного, відтінків природної гами (бежево-коричневі тони) - для очей в інтер'єрі завжди повинна існувати можливість відпочити на спокійному тлі.

Візьміть до уваги масштаб. Дозвольте масштабу і пропорціям кімнати диктувати кількість яскравого кольору, яку ви будете використовувати. Невелику кімнату легко перевантажити яскравим насиченим кольором, якщо використовувати його в занадто великій кількості. Наскільки б модним не був колір, в такому випадку він буде виглядати занадто важко і грубо. Є просте правило, за допомогою якого можна домогтися гармонійного результату: в маленьких кімнатах використовуйте акцент невеликих розмірів (наприклад, килим або акцент на стіні). У великих приміщеннях яскравий колір може займати і більше місця - наприклад, використовуватися для всіх стін.

Колірна гамма буде неповною, а яскравий колір - втратить виразність, якщо ви забудете про його "компаньйона" - додатковий колір (він розташований навпроти обраного вами акцентного кольору на колірному колі). Додаткові кольори гармонійно поєднуються один з одним - "компаньйон" розбавляє свого побратима і робить гаму цікавіше. Якщо таке рішення здається вам занадто контрастним, то вибирайте кольори, сусідні по відношенню до вибраного кольору (наприклад, помаранчевий по відношенню до червоного).

Додайте трохи принтів. За допомогою різнокольорових візерунків, в яких присутній обраний вами яскравий колір, дозволить гармонійно інтегрувати його в інтер'єр. Готові візерунки і принти служать своєрідними підказками і вдалими прикладами, як і з чим поєднувати кольори. Таким ефективним інструментом може служити плед або декоративні подушки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як облаштувати будинок, щоб посилити пристрасть: фен-шуй любові

З якого матеріалу вибирати міжкімнатні двері

переглядів: 523

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97009' >10 правил для вхідних дверей: як захистити будинок</a>

10 правил для вхідних дверей: як захистити будинок (переглядів: 565)

"Уста будинку", саме так в Стародавньому Китаї називали вхідні двері. І це не дивно, адже саме вхідні двері є провідником позитивної енергії в наш будинок і виконують функцію захисту. Як правильно розташувати вхідні двері по фен-шуй, щоб не накликати на свій будинок біду?
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=97001' > Як залучити удачу і щастя або 8 помилок фен-шуй для будинку</a>

Як залучити удачу і щастя або 8 помилок фен-шуй для будинку (переглядів: 412)

Простір будинку грає дуже важливу роль в житті людини. Кожен хоче відчувати себе в ньому захищеним, повним сил і гармонії з собою і з оточуючими домочадцями. Щоб робити своє житло місцем накопичення позитивної енергетики, а так само мати можливість залучати в нього успіх і багатство, досить заглянути в ази вчення фен-шуй.
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96982' >Цікаві лайфхаки для кухні: як організувати зберігання корисних дрібниць</a>

Цікаві лайфхаки для кухні: як організувати зберігання корисних дрібниць (переглядів: 455)

Кухня - це практично головне місце в будинку, тому кожна господиня прагне до того, щоб там завжди було чисто і затишно. Як правильно організувати зберігання на кухні і які хитрощі використовувати, щоб на полицях завжди був порядок?
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96974' >7 рослин для спальні: залучаємо енергію любові і сімейного щастя</a>

7 рослин для спальні: залучаємо енергію любові і сімейного щастя (переглядів: 716)

Кімнатні рослини здатні не тільки прикрашати наш будинок, але і захищати, очищати енергетику, а також оздоровити домочадців.