rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 10.09.2018

Як правильно відпочивати, щоб бути продуктивними

Як правильно відпочивати, щоб бути продуктивними Часто нам здається, що чим більше ми працюємо, тим більше встигаємо. Але це помилка. Перенавантаження шкодить здоров'ю і продуктивності.

Працювати понаднормово можна протягом кількох тижнів, але потім такий режим починає створювати більше проблем, ніж вирішувати.

Як же бути продуктивнішими? Відповідь проста: правильно відпочивати.

Ми часто визначаємо відпочинок як відсутність роботи і байдикування. Але найкраще допомагає відновитися активна діяльність. Заняття спортом, прогулянки або захоплююче хобі - набагато більш корисні види відпочинку, ніж сидіння на дивані перед телевізором.

Хобі

Амбітні люди, закохані в свою роботу, зазвичай мають хобі, які забирають багато часу і сил. Такі заняття (наприклад сходження на Еверест) можна назвати серйозним відпочинком. Вони не тільки відновлюють сили, а й дають можливість для творчих роздумів. Це і є один із секретів продуктивності.

Сон

Сон вкрай важливий для правильної роботи мозку. Під час сну мозок позбавляється від токсинів, що накопичилися протягом дня. Крім того, навіть уві сні мозок продовжує працювати над вирішенням проблем, про які ми думали вдень.

Творчість

Багатьом здається, що творчість - це щось спонтанне, ірраціональне, а натхнення приходить як грім серед ясного неба. Але для більшості творчих особистостей все зовсім навпаки. Натхнення приходить, коли ви починаєте працювати.

Щоб бути продуктивнішими, не прагніть більше працювати і постійно затримуватися в офісі допізна, так ви просто перегорите. Домогтися успіхів у своїй галузі можна, якщо ви будете відпочивати і відновлювати сили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Про, що говорити з хлопцем на першому побаченні?

переглядів: 305

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 25.09.2018
<a href='/Info/?id=94257' >Про, що говорити з хлопцем на першому побаченні?</a>

Про, що говорити з хлопцем на першому побаченні? (переглядів: 350)

Щоб перше побачення не стало останнім, варто знати про, що говорити з хлопцем на першому побаченні.
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94699' >5 фільмів про наукову фантастику</a>

5 фільмів про наукову фантастику (переглядів: 121)

Любите дивитися фільми про космос, науковців, інопланетян та цікаві дослідження? Тоді, підбірка цих 5 фільмів точно для вас.
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94648' >Як дізнатися характер людини по почерку: цікаві факти</a>

Як дізнатися характер людини по почерку: цікаві факти (переглядів: 285)

Зв'язок між почерком та індивідуальними особливостями людини вивчає спеціальна наука графологія. Щоб визначити характер людини враховуються безліч нюансів: розмір і форма букв, нахил, натиск, розмір полів та багато іншого. Що ж можна дізнатися про людину за почерком?
// 17.09.2018
<a href='/Info/?id=94585' >Книги, які варто прочитати восени</a>

Книги, які варто прочитати восени (переглядів: 137)

Настала пора, коли хочеться закутатися в теплий плед, пити ароматний чай та насолоджуватися хорошим фільмом або ж цікавою книгою. Тому, ми перелік книг, які варто почитати осінню.