rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 10.09.2018

Як правильно відпочивати, щоб бути продуктивними

Як правильно відпочивати, щоб бути продуктивними Часто нам здається, що чим більше ми працюємо, тим більше встигаємо. Але це помилка. Перенавантаження шкодить здоров'ю і продуктивності.

Працювати понаднормово можна протягом кількох тижнів, але потім такий режим починає створювати більше проблем, ніж вирішувати.

Як же бути продуктивнішими? Відповідь проста: правильно відпочивати.

Ми часто визначаємо відпочинок як відсутність роботи і байдикування. Але найкраще допомагає відновитися активна діяльність. Заняття спортом, прогулянки або захоплююче хобі - набагато більш корисні види відпочинку, ніж сидіння на дивані перед телевізором.

Хобі

Амбітні люди, закохані в свою роботу, зазвичай мають хобі, які забирають багато часу і сил. Такі заняття (наприклад сходження на Еверест) можна назвати серйозним відпочинком. Вони не тільки відновлюють сили, а й дають можливість для творчих роздумів. Це і є один із секретів продуктивності.

Сон

Сон вкрай важливий для правильної роботи мозку. Під час сну мозок позбавляється від токсинів, що накопичилися протягом дня. Крім того, навіть уві сні мозок продовжує працювати над вирішенням проблем, про які ми думали вдень.

Творчість

Багатьом здається, що творчість - це щось спонтанне, ірраціональне, а натхнення приходить як грім серед ясного неба. Але для більшості творчих особистостей все зовсім навпаки. Натхнення приходить, коли ви починаєте працювати.

Щоб бути продуктивнішими, не прагніть більше працювати і постійно затримуватися в офісі допізна, так ви просто перегорите. Домогтися успіхів у своїй галузі можна, якщо ви будете відпочивати і відновлювати сили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Про, що говорити з хлопцем на першому побаченні?

переглядів: 394

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=95848' >Рецепт яблучних кексів з карамеллю: просто, швидко та смачно</a>

Рецепт яблучних кексів з карамеллю: просто, швидко та смачно (переглядів: 465)

Хочеться чогось смачненького? Тоді цей простий рецепт кексів саме для вас.
// 10.11.2018
<a href='/Info/?id=95743' >Карпатські джакузі: ТОП місць, де можна скупатись в чанах </a>

Карпатські джакузі: ТОП місць, де можна скупатись в чанах (переглядів: 759)

Чани - особливий вид гарячих ванн з водою, яка підігрівається на вогні. Приймати таку "ванну" можна на відкритому повітрі цілий рік.
// 09.11.2018
<a href='/Info/?id=96080' >Рецепт швидкої пасти, яка готується всього лише з п'яти інгредієнтів</a>

Рецепт швидкої пасти, яка готується всього лише з п'яти інгредієнтів (переглядів: 247)

Якщо у вас зовсім немає часу на приготування, спробуйте зробити цю смачну вегетаріанську пасту. Це займе зовсім мало часу, а результат вас вразить.
// 09.11.2018
<a href='/Info/?id=96068' > Сумісність імен в парі: наскільки ви підходите один одному</a>

Сумісність імен в парі: наскільки ви підходите один одному (переглядів: 3937)

Ви замислювалися про те, чому одні пари живуть щасливо душа в душу багато років, а інші розпадаються, ледь почавши відносини? Виявляється, справа в ваших іменах, від того, наскільки вони сумісні також залежить щастя в парі.