rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 07.09.2018

Як прізвище чоловіка впливає на долю жінки

Як прізвище чоловіка впливає на долю жінки Нумерологія - це наука, яка за допомогою чисел може розповісти не тільки про характер, але і про ваше майбутнє. Як змінюється життя жінки, після того, як вона змінить дівоче прізвище на прізвище чоловіка?

Нумерологи стверджують, що змінивши прізвище, ваше життя може піти зовсім за іншим сценарієм.

Щоб розрахувати енергію вашого нового прізвища потрібно, спираючись на таблицю, скласти числа, яким відповідає кожна буква вашого прізвища. Складати потрібно до отримання простого числа від 1 до 9. Існують тільки три винятки, якщо у вас вийшло число 11, 22 або 33 - їх складати не потрібно, вони мають своє власне значення.pic

1 - неймовірно цілеспрямована особистість. У вас незламний характер і залізна сила волі, саме це дозволяє домагатися бажаних цілей. На вас можна покластися, ви завжди впораєтеся з труднощами і знайдете вихід навіть із, здавалося б, безвихідної ситуації.

2 - ви м'яка неконфліктна людина. Ви легко знаходите спільну мову з людьми і вписується в будь-який колектив, родичі і друзі вас щиро люблять і цінують за добрий поступливий характер. У вас є талант миротворця, ви з легкістю згладжуєте кути всіх конфліктів і здатні примирити навіть найзапекліших ворогів.

3 - ви творча особистість. Ви володієте неабияким розумом і схильні до творчості, знаючи про це, ви не прагнете це відкрито демонструвати, щоб викликати заздрість. У вас прекрасне почуття гумору, практично з будь-якою людиною ви зможете знайти спільну мову, легко підібравши до нього ключик. Саме тому в будь-якій компанії вам завжди раді.

4 - працьовита людина-практик. Ви звикли і любите багато працювати, але ви не трудоголік, робота приносить вам задоволення. Логіка, виваженість і практичність грають вам на руку і допомагають відчувати себе на висоті як в кар'єрі, так і в особистому житті.

5 - авантюрист і любитель пригод. Спокій і розмірене життя - це точно не про вас. Ви любите ризикувати, пробувати щось нове і постійно щось міняти в житті, вам нудно багато років працювати на одній роботі і жити в одній квартирі. Ви звикли експериментувати і отримуєте від цього справжнє задоволення.

6 - вкрай прагматична людина. Ви не розумієте, як це піддатися настрою або миттєвому бажанню, ви звикли все продумувати і планувати на три кроки вперед. Навіть в особистому житті, ви навряд чи будете спиратися на почуття і емоції, випустивши з уваги перспективи, які обіцяють дані відносини.

7 - відмінний керівник. Ви з задоволенням освоюєте нові знання і не боїтеся ризикувати, вам подобається керувати людьми, і у вас це добре виходить. Іноді співробітники можуть вважати вас невиправним занудою, так як ви любите копатися в кожній деталі і вивчати все до дрібниць, але таке знання справи приносить прекрасні плоди у вигляді успішного бізнесу.

8 - ви вмієте робити гроші. Для вас немає проблем і складних завдань, адже там, де звичайна людина бачить проблему, ви вже знаєте, як заробити на її вирішенні гроші і вже склали план. Ця геніальна здатність допоможе вам стати дуже успішною і багатою людиною.

9 - невиправний романтик. Ви схильні все ідеалізувати і прикрашати, тому в реальному світі вам досить складно пристосуватися. Вам потрібна поруч людина, яка візьме рішення всіх "земних" питань на себе, а ви будете займатися тим, що у вас найкраще виходить: любити і надихати.

11 - природжений лідер. Ви справжній лідер і ідейний натхненник. Ви легко підіймаєтеся по кар'єрних сходах до самої вершини, але на цьому не зупинитеся. Досягнувши максимуму в одній сфері, ви з легкістю переключіться на іншу і будете також плідно зростати.

22 - прекрасний організатор. Ви можете скласти план організації будь-якого заходу, на вищому рівні провести будь-яку зустріч і переговори і не сумнівайтеся, все пройде ідеально.

33 - ваше покликання - педагог. Ви неймовірно легка і приємна людина в спілкуванні. Ви дуже доступно можете донести людям абсолютно будь-яку інформацію і знайдете підхід абсолютно до будь-якій людині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Будьте вдячні: у чому чарівна сила слова "дякую"

переглядів: 3798

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 20.11.2018
<a href='/Info/?id=74638' >21 листопада - День святого Михайла: легенди та прикмети цього свята</a>

21 листопада - День святого Михайла: легенди та прикмети цього свята (переглядів: 8110)

21 листопада Православна та Греко-католицька церква відзначають День святого Михайла або як ще називають це свято - Собор святого архистратига Михаїла та всіх Небесних Сил. Це свято називається собором через те, що церква вшановує собор-зібрання усіх безтілесних сил разом зі святим архангелом Михаїлом, а також собор — зібрання людей на землі, що прославляють небесні сили.
// 20.11.2018
<a href='/Info/?id=96388' >Келих розбити - до прибутку, чай розлити - до новин: прикмети про застілля</a>

Келих розбити - до прибутку, чай розлити - до новин: прикмети про застілля (переглядів: 91)

Жоден день в житті людини не проходить без прийомів їжі. Та й застілля з приводу і без нерідкі. Наші пращури уважно стежили за незначними подіями, що відбуваються під час трапези, за якими передбачали майбутнє. Так і з'явилися прикмети про їжу і застілля.
// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96253' >Що таке вінець безшлюбності і як від нього позбутися</a>

Що таке вінець безшлюбності і як від нього позбутися (переглядів: 435)

Кожна дівчинка мріє побувати нареченою, надіти гарну білу сукню, розкішну фату і сказати своєму обранцеві заповітне "Так". Але іноді роки йдуть, а заміж вийти все ніяк не вдається. І тоді в голові спливає страшний вираз - «вінець безшлюбності». Чи варто в це вірити і як впоратися з проблемами в особистому житті?
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96193' >7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі</a>

7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі (переглядів: 1661)

Людині завжди цікаво зазирнути в майбутнє і минуле. Є ознаки, які допоможуть вам зрозуміти, можливо, ваша досвідчена душа приходить в цей світ вже не в перший раз.