rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 07.09.2018

Як прізвище чоловіка впливає на долю жінки

Як прізвище чоловіка впливає на долю жінки Нумерологія - це наука, яка за допомогою чисел може розповісти не тільки про характер, але і про ваше майбутнє. Як змінюється життя жінки, після того, як вона змінить дівоче прізвище на прізвище чоловіка?

Нумерологи стверджують, що змінивши прізвище, ваше життя може піти зовсім за іншим сценарієм.

Щоб розрахувати енергію вашого нового прізвища потрібно, спираючись на таблицю, скласти числа, яким відповідає кожна буква вашого прізвища. Складати потрібно до отримання простого числа від 1 до 9. Існують тільки три винятки, якщо у вас вийшло число 11, 22 або 33 - їх складати не потрібно, вони мають своє власне значення.pic

1 - неймовірно цілеспрямована особистість. У вас незламний характер і залізна сила волі, саме це дозволяє домагатися бажаних цілей. На вас можна покластися, ви завжди впораєтеся з труднощами і знайдете вихід навіть із, здавалося б, безвихідної ситуації.

2 - ви м'яка неконфліктна людина. Ви легко знаходите спільну мову з людьми і вписується в будь-який колектив, родичі і друзі вас щиро люблять і цінують за добрий поступливий характер. У вас є талант миротворця, ви з легкістю згладжуєте кути всіх конфліктів і здатні примирити навіть найзапекліших ворогів.

3 - ви творча особистість. Ви володієте неабияким розумом і схильні до творчості, знаючи про це, ви не прагнете це відкрито демонструвати, щоб викликати заздрість. У вас прекрасне почуття гумору, практично з будь-якою людиною ви зможете знайти спільну мову, легко підібравши до нього ключик. Саме тому в будь-якій компанії вам завжди раді.

4 - працьовита людина-практик. Ви звикли і любите багато працювати, але ви не трудоголік, робота приносить вам задоволення. Логіка, виваженість і практичність грають вам на руку і допомагають відчувати себе на висоті як в кар'єрі, так і в особистому житті.

5 - авантюрист і любитель пригод. Спокій і розмірене життя - це точно не про вас. Ви любите ризикувати, пробувати щось нове і постійно щось міняти в житті, вам нудно багато років працювати на одній роботі і жити в одній квартирі. Ви звикли експериментувати і отримуєте від цього справжнє задоволення.

6 - вкрай прагматична людина. Ви не розумієте, як це піддатися настрою або миттєвому бажанню, ви звикли все продумувати і планувати на три кроки вперед. Навіть в особистому житті, ви навряд чи будете спиратися на почуття і емоції, випустивши з уваги перспективи, які обіцяють дані відносини.

7 - відмінний керівник. Ви з задоволенням освоюєте нові знання і не боїтеся ризикувати, вам подобається керувати людьми, і у вас це добре виходить. Іноді співробітники можуть вважати вас невиправним занудою, так як ви любите копатися в кожній деталі і вивчати все до дрібниць, але таке знання справи приносить прекрасні плоди у вигляді успішного бізнесу.

8 - ви вмієте робити гроші. Для вас немає проблем і складних завдань, адже там, де звичайна людина бачить проблему, ви вже знаєте, як заробити на її вирішенні гроші і вже склали план. Ця геніальна здатність допоможе вам стати дуже успішною і багатою людиною.

9 - невиправний романтик. Ви схильні все ідеалізувати і прикрашати, тому в реальному світі вам досить складно пристосуватися. Вам потрібна поруч людина, яка візьме рішення всіх "земних" питань на себе, а ви будете займатися тим, що у вас найкраще виходить: любити і надихати.

11 - природжений лідер. Ви справжній лідер і ідейний натхненник. Ви легко підіймаєтеся по кар'єрних сходах до самої вершини, але на цьому не зупинитеся. Досягнувши максимуму в одній сфері, ви з легкістю переключіться на іншу і будете також плідно зростати.

22 - прекрасний організатор. Ви можете скласти план організації будь-якого заходу, на вищому рівні провести будь-яку зустріч і переговори і не сумнівайтеся, все пройде ідеально.

33 - ваше покликання - педагог. Ви неймовірно легка і приємна людина в спілкуванні. Ви дуже доступно можете донести людям абсолютно будь-яку інформацію і знайдете підхід абсолютно до будь-якій людині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Будьте вдячні: у чому чарівна сила слова "дякую"

переглядів: 3589

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94704' >Що важливо знати про людей, народжених в жовтні</a>

Що важливо знати про людей, народжених в жовтні (переглядів: 125)

Якими ж рисами характеру володіють люди, народжені в жовтні?
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94679' >Як позбутися від негативної енергії і змінити своє життя на краще</a>

Як позбутися від негативної енергії і змінити своє життя на краще (переглядів: 172)

В житті кожної людини присутній негатив. Але деякі просто вміють від нього позбавлятися і тим самим покращувати своє життя і робити його щасливішим.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94644' >Чому ввечері не можна виносити сміття з будинку?</a>

Чому ввечері не можна виносити сміття з будинку? (переглядів: 242)

Незважаючи на те, що сучасні люди не такі забобонні, є прикмети, в які багато хто вірить досі. Всі знають, що сміття після заходу сонця з дому виносити не можна, але не всі знають чому.
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94609' >Привітання з Днем ангела Михайла</a>

Привітання з Днем ангела Михайла (переглядів: 1026)

19 вересня відзначається Михайлове Чудо. Тому, не забудьте привітати зі святом свого Михайла.