rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 18.06.2018

Інший секс: плюси і мінуси

Інший секс: плюси і мінуси Як і все на світі, анальний і оральний секс хороший в міру. До вашої уваги плюси та мінуси іншого сексу.

Плюси анального сексу.

Перше. Свіжість і різноманітність в сексі потрібні для того, щоб жодному з пари не хотілося пошукати різноманітності на стороні, щоб кожен мав право на втілення в життя сексуальних фантазій.

Друге. Якщо анальний секс не викликає у вас ніякого дискомфорту, болю, або неприємних відчуттів, він вкрай корисний вам в якості профілактики геморою, застійних явищ в органах малого таза та, перепрошую, запорів.

Третій - науково підтверджений. Все, що потрапляє ззовні в пряму кишку, всмоктується в її стінки моментально, і так само негайно розноситься по організму - жарознижуючі свічки тому приклад.Так ось еякулят, що володіє унікальними омолоджують і імуномодулюючими властивостями, всмоктується цими стінами точно так само ефективно. Прямо молодильне яблучко, а не анальний секс.

Четверте.Анальний секс - відмінна альтернатива традиційному під час критичних днів;

П'яте.Не призводить до вагітності (якщо сперма не потрапляє на статеві органи жінки).

Мінуси анального сексу.

- при неправильній підготовці анального проникнення може привести до утворення тріщин в анальному проході, геморою або випадання прямої кишки;

- не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом;

- занадто часте використання анальних пестощів загрожує розтягненням сфінктера і проблемами з дефекацією.pic

Плюси орального сексу

1. Цинк зміцнює зубну емаль, а інші мінерали сприятливим чином впливають на стан ясен. Радійте, чоловіки! Дослідники стверджують, що мінет хоча б двічі на тиждень знизить ймовірність захворювання карієсом майже вдвічі. І жінки - теж радійте: хіба ви любите стоматологів?

2. Так званий, гормон простагладіна, що міститься в чоловічій спермі стимулює вироблення в жіночому організмі естрогену, що позитивно впливає на її стан волосся і шкіри.

3. Під час орального сексу спалюються калорії.

4. Окситоцин - гормон, який надає розслабляючу дію, також міститься в спермі.

5. Що містяться в чоловічому нектарі ліпіди та амінокислоти покращують стан організму при захворюваннях шлунка.

Мінуси орального сексу

1. Рак гортані. Або, так званий, вірус HPV. Захворювання найчастіше розвивається у людей похилого віку, а також у осіб, небайдужих до паління і вживання алкогольних напоїв. Однак останнім часом ця тенденція трохи змінилася, і в групу ризику стали потрапляти молоді люди з невстановлених до кінця причин. В якості одного з пояснень цьому вчені бачать регулярні заняття оральним сексом. Крім того, в 2004 році дослідниками були отримані результати, що вказують на те, що це дійсно так.

2. Імовірність гонореї і сліпоти. П'ята частина пацієнтів, які взяли участь в експерименті, захворіли на гонорею внаслідок орального контакту. Захворювання позначається на стані очей, а при відсутності своєчасного лікування бактерії можуть проникати крізь рогову оболонку і викликати повну втрату зору.

3. Генітальні бородавки. Можуть з'являтися в зоні статевих органів, а причина їх появи - оральні гри. Слід зауважити, що такі бородавки можуть стати причиною різних новоутворень і привести до раку яєчників або матки.

Як ми бачимо, перераховані недоліки іншого сексу припускають лише наявність ймовірності виникнення проблем зі здоров'ям. Любіть секс у всіх його проявах!

переглядів: 857

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96251' >Ревматизм: причини, симптоми, діагностика</a>

Ревматизм: причини, симптоми, діагностика (переглядів: 272)

Ревматизм - це системне, тобто зачіпає весь організм, захворювання з переважним ураженням серця і суглобів. Сутність захворювання полягає в тому, що через інфікування якимось збудником оболонок серця і суглобових елементів в організмі починають вироблятися антитіла на власні тканини.Простіше кажучи - організм із завидною постійністю атакує власні органи. В даному випадку - серце і суглоби.
// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96235' >Коли слід звернутися до онколога і профілактика раку</a>

Коли слід звернутися до онколога і профілактика раку (переглядів: 458)

Відомо більше 100 різних форм раку, багато з яких піддаються лікуванню за умови, що були діагностовані на ранній стадії. Обов'язково звернися до онколога, якщо виявив у себе такі симптоми.
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96223' >Кір: симптоми,лікування,профілактика</a>

Кір: симптоми,лікування,профілактика (переглядів: 197)

Кір – небезпечне вірусне захворювання, яке є однією з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Переважно на кір хворіють саме діти, які не мають щеплень. Однак дорослі та підлітки, яких не вакцинували в дитинстві, також можуть захворіти. Це підтверджує ситуація в Україні: з початку 2018 року кір діагностували у понад 30 тисяч людей.
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96218' >Сім продуктів, які розріджують кров</a>

Сім продуктів, які розріджують кров (переглядів: 8950)

Стан крові - найважливіший показник роботи серцево-судинної системи людини. Від неї залежить функціонування всіх органів і клітин. Якщо вона дуже в'язка то головна функція - транспортна, утруднюється. Внаслідок чого може порушитися кровопостачання органів, яке потягне за собою розвиток варикозу і тромбозу