rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 12.06.2018

7 енергетично небезпечних місць, які потрібно обходити стороною

7 енергетично небезпечних місць, які потрібно обходити стороною Наш дивовижний світ пронизаний потоками енергій - позитивними та негативними. І одні, й інші впливають на наше самопочуття і настрій. Що це за місця з негативною енергетикою, які потрібно обходити стороною?

У народі багато прикмет про «несприятливі» місця, побувавши в яких можна втратити здоров'я. Біоенергетики пояснюють це тим, що все, що нас оточує має свій заряд енергії - позитивний чи негативний. Є зони з негативною енергетикою, де краще не перебувати тривалий час і взагалі, обходити їх стороною. Звичайно, вони не здатні відразу ж різко погіршити здоров'я, але вплинути на настрій і самопочуття, змінити гармонійні вібрації нашого біополя - цілком.

Ріг будинку і всі будівлі з гострими кутами

Остерігайтеся стояти на розі будинку і біля сучасних будівель, які мають гострі, випираючі кути та елементи - вони випромінюють негативну енергію, немов протикають наскрізь своїми гострими кутами і шипами наскрізь, поглинаючи позитивну енергію.

Не стійте під мостом

З мостами пов'язують багато прикмет і забобонів. Міст - це завжди з'єднання чогось, вважається, що він незримо з'єднує світ живих і мертвих.

Каналізаційні люки

Намагайтеся обходити каналізаційні люки стороною і не наступати на них, вважається, що вони поглинають позитивну енергію. У народі є навіть прикмета, що, тих, хто постоїть на каналізаційному люку очікує невдалий день.

Перехрестя

Про перехрестя складено безліч «страшилок», в народі кажуть, що це улюблене місце ворожок і чорних магів, а відьми на перехрестях роблять змови. Тому, нічого не підбирайте з землі в цих місцях, особливо, монетки.

Місця, де ростуть чортополох і кропива

Вважається, що ці рослини-вампіри ростуть на тих місцях, де дуже негативна енергетика, можливо стався злочин або нещасний випадок. Чим більша рослина, тим сильніший негатив цього місця.

Місця біля стічних канав

Вода - потужний переносник енергії, а через стічні канави стікається вся негативна енергетика місцевості, тому тут завжди зосередження найпотужнішого негативного потоку.

Занедбані місця, руїни будинків і пустирі

З давніх-давен вважається колосальним скупченням негативної енергії, все те, що забуто, у занедбаному стані. Намагайтеся обходити їх стороною. Якщо ваш будинок знаходиться поруч з таким місцем, скористайтеся енергетичним захистом, наприклад, зробіть оберіг для захисту будинку або візьміть на озброєння поради фен-шуй по залученню позитивної енергетики.

ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОЧИТАЙТЕ:

Три незвичайних способи швидко підняти собі настрій

Що зробити у вихідні, щоб краще відчувати себе весь тиждень

переглядів: 895

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 18.12.2018
<a href='/Info/?id=97125' >День святого Миколая: що потрібно зробити обов'язково і що заборонено</a>

День святого Миколая: що потрібно зробити обов'язково і що заборонено (переглядів: 213)

Настання ранку 19 грудня дітвора різного віку очікує з особливим нетерпінням. Адже так хочеться дізнатися, що ж сховав під подушку Святий Миколай - подарунок або «різочку». Але це дитячі забави, а що дорослі? Невже цей день буде черговим сірим буднем? Ні в якому разі!
// 17.12.2018
<a href='/Info/?id=97128' >5 подарунків, які не можна приймати і дарувати: прикмети на біду</a>

5 подарунків, які не можна приймати і дарувати: прикмети на біду (переглядів: 312)

Все в цьому світі володіє певною енергією - позитивною або негативною. Подарунки теж можуть притягувати в життя людини як хороші події, так і біду. Які подарунки не можна дарувати і приймати в дар ні в якому разі?
// 17.12.2018
<a href='/Info/?id=87586' >День святої Варвари: що треба обов'язково зробити жінкам</a>

День святої Варвари: що треба обов'язково зробити жінкам (переглядів: 7682)

17 грудня православні християни відзначають день пам'яті святої великомучениці Варвари. І саме це свято є початком Нікольського циклу. А простіше кажучи - свят, які слідують один за іншим: Варвари, Сави та Миколи.
// 14.12.2018
<a href='/Info/?id=87484' >Топ різдвяних фільмів, які піднімуть настрій</a>

Топ різдвяних фільмів, які піднімуть настрій (переглядів: 1139)

Найкращим супроводом до святкового приготування стане хороше різдвяне кіно. Тому, ми підготували для вас історії, які наповнені затишком, любов’ю та радістю.