rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 12.06.2018

7 енергетично небезпечних місць, які потрібно обходити стороною

7 енергетично небезпечних місць, які потрібно обходити стороною Наш дивовижний світ пронизаний потоками енергій - позитивними та негативними. І одні, й інші впливають на наше самопочуття і настрій. Що це за місця з негативною енергетикою, які потрібно обходити стороною?

У народі багато прикмет про «несприятливі» місця, побувавши в яких можна втратити здоров'я. Біоенергетики пояснюють це тим, що все, що нас оточує має свій заряд енергії - позитивний чи негативний. Є зони з негативною енергетикою, де краще не перебувати тривалий час і взагалі, обходити їх стороною. Звичайно, вони не здатні відразу ж різко погіршити здоров'я, але вплинути на настрій і самопочуття, змінити гармонійні вібрації нашого біополя - цілком.

Ріг будинку і всі будівлі з гострими кутами

Остерігайтеся стояти на розі будинку і біля сучасних будівель, які мають гострі, випираючі кути та елементи - вони випромінюють негативну енергію, немов протикають наскрізь своїми гострими кутами і шипами наскрізь, поглинаючи позитивну енергію.

Не стійте під мостом

З мостами пов'язують багато прикмет і забобонів. Міст - це завжди з'єднання чогось, вважається, що він незримо з'єднує світ живих і мертвих.

Каналізаційні люки

Намагайтеся обходити каналізаційні люки стороною і не наступати на них, вважається, що вони поглинають позитивну енергію. У народі є навіть прикмета, що, тих, хто постоїть на каналізаційному люку очікує невдалий день.

Перехрестя

Про перехрестя складено безліч «страшилок», в народі кажуть, що це улюблене місце ворожок і чорних магів, а відьми на перехрестях роблять змови. Тому, нічого не підбирайте з землі в цих місцях, особливо, монетки.

Місця, де ростуть чортополох і кропива

Вважається, що ці рослини-вампіри ростуть на тих місцях, де дуже негативна енергетика, можливо стався злочин або нещасний випадок. Чим більша рослина, тим сильніший негатив цього місця.

Місця біля стічних канав

Вода - потужний переносник енергії, а через стічні канави стікається вся негативна енергетика місцевості, тому тут завжди зосередження найпотужнішого негативного потоку.

Занедбані місця, руїни будинків і пустирі

З давніх-давен вважається колосальним скупченням негативної енергії, все те, що забуто, у занедбаному стані. Намагайтеся обходити їх стороною. Якщо ваш будинок знаходиться поруч з таким місцем, скористайтеся енергетичним захистом, наприклад, зробіть оберіг для захисту будинку або візьміть на озброєння поради фен-шуй по залученню позитивної енергетики.

ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОЧИТАЙТЕ:

Три незвичайних способи швидко підняти собі настрій

Що зробити у вихідні, щоб краще відчувати себе весь тиждень

переглядів: 829

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95375' >Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг</a>

Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг (переглядів: 78)

Чи помічали ви, що сьогодні багато людей носять дивні браслети з ниток на руці. Просто зав'язана ниточка і все. Виявляється, це - потужний оберіг, здатний захистити від зла. Як його правильно зробити і який колір вибрати, читайте нижче.
// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=72967' >Привітання з Днем Захисника України</a>

Привітання з Днем Захисника України (переглядів: 4484)

14 жовтня всі українці відзначають славне свято День Захисника України. Тому не забудьте привітати своїх рідних, коханих та улюблених захисників.
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95301' >Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку</a>

Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку (переглядів: 398)

Новосілля - дуже хвилююча і радісна подія для всієї родини, хоча і вельми клопітка. Переїзд - це можливість почати життя з чистого аркуша, тому з цією подією пов'язано багато прикмет і повір'їв. Що потрібно знати, щоб в новому будинку оселилися радість, щастя і достаток?
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=94704' >Що важливо знати про людей, народжених в жовтні</a>

Що важливо знати про людей, народжених в жовтні (переглядів: 539)

Якими ж рисами характеру володіють люди, народжені в жовтні?