rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 11.05.2018

Образ нареченого: деталі від кольору до форми

Образ нареченого: деталі від кольору до форми Смокінгом на весіллі не здивуєш нікого. Якщо для слабкої половини вибір образу більш різноманітний,то для чоловіків він значно скромніший. Проте не варто думати, що звичайний костюм не можна зробити ексклюзивним.

Базовим в чоловічому образі є костюм або смокінг. Більшість чоловіків на весіллі одягнуть саме його. Проте їм ніхто не заважає експериментувати з кольором. Одягнути нареченого у костюм кольору морської хвилі – це не погане рішення для увиразнення весільного вбрання коханого. Костюми такого кольору пасують переважно всім.

Поекспериментувати можна з відтінками – від менш насиченого до темно-синього. Можна відмовитись від піджака, якщо весілля у теплу пору і замінити його жилеткою. Найвдаліше обирати світлу сорочку для такого образу. Щоб складати один образ із нареченим, можна додати елементи синього і до луку нареченої. Це можуть бути від квітів у букеті – до елементів на сукні.чоловічий весільний костюм

Не варто думати, що чоловічий образ не вимагає аксесуарів. Перш за все потрібно попіклуватись про метелик або краватку. Зараз увійшли у моду вузькі краватки. Часто вони поєднують тканини різних текстур, що допомагає звернути увагу на такий маленький елемент у образі. Якщо ви зупинились на чоловічому комплекті лише із жилеткою, то краще підібрати яскравого метелика. Для нареченого найвдалішим варіантом стане не принтований метелик. Винятком стануть стилізовані весілля, де саме яскравий метелик є елементом специфічного образу. Незмінним акцентом для чоловічого образу уже довгий час є елегантний годинник.

Для сміливих наречених є ще одна деталь образу – підтяжки. Можна погодитись,що не кожен чоловік одягне їх у день свого весілля,проте останні тренди диктують моду на укорочені штани та доволі часте використання підтяжок. До речі, їх не обов’язково одягати на ціле весілля. Зробіть акцент лише на фотосесії, а для основного святкування надайте перевагу класичному образу.чоловічий весільний костюм

Варто звернути особливу увагу на вибір сорочки. Для весільного образу найкраще обрати однотонну сорочку. А от експериментувати можна із комірцями. До речі їх є декілька видів. Зокрема: класичний комірець,який чоловіки переважно використовують для повсякденних образів. Він вважається універсальним і одягнувши сорочку саме з такою формою комірця, ви не прогадаєте. Недолік – це те,що 90% гостей чоловічої статті будуть одягнуті у ідентичну сорочку.

Наступний вид – це італійський комірець. Його кінцівки розведені і широкі у кінці. Авжеж, таку сорочку одягне не кожен наречений,проте, якщо її вдало обіграти,то виглядатиме вона дуже цікаво. Комірець “ метелик” – це урочистий варіант, він надає сорочці особливої святковості. Його гострі кутики загострені і відігнуті у різні сторони. Комірець-стійка у образі виглядає дуже стильно. У день весілля наречений може дозволити собі таку надмірну урочистість. Наступний варіант – це смуга комірець. Такий варіант найкраще підійде до смокінга. До речі смуга-комірець не потребує краватки чи метелика.

Джерело

переглядів: 562

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 04.07.2018
<a href='/Info/?id=92236' >Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти</a>

Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти (переглядів: 195)

Незважаючи на те, що конкретні дії та вчинки завжди цінувались більше за слова, шлюбні обітниці важко назвати простими словами, адже саме їх виголошують закохані, коли поєднують свої серця та долі. Дуже рідко момент, коли молодята обіцяють завжди кохати та дбати одне про одного, обходиться без сліз щастя.
// 28.06.2018
<a href='/Info/?id=92035' >Що подарувати молодятам, окрім грошей?</a>

Що подарувати молодятам, окрім грошей? (переглядів: 251)

Мабуть, кожен з нас знає, що найбільш універсальним презентом на весілля є гроші, адже з якоюсь річчю далеко не завжди можна догодити закоханим, а от готівку молода родина неодмінно знайде на що витратити. Проте одруження – подія, погодьтесь, непересічна, і багатьом гостям хотілось би подарувати не лише конверт з грішми, а й щось, завдяки чому пара ще довго згадувала б цей особливий для них день.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91751' >Де краще провести медовий місяць? </a>

Де краще провести медовий місяць? (переглядів: 411)

Для чого потрібна весільна мандрівка? Аби зарядитись позитивною енергією перед початком сімейного життя та відпочити від передвесільних клопотів. Сьогодні існує безліч варіантів проведення медового місяця: від найгарніших місць нашої країни до найпопулярніших у світі мегаполісів.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91749' >Весільні запрошення: найпоширеніші запитання</a>

Весільні запрошення: найпоширеніші запитання (переглядів: 438)

Одним із головних елементів, який презентуватиме майбутній шлюб, безсумнівно, визнано весільне запрошення. Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.