rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 11.05.2018

Образ нареченого: деталі від кольору до форми

Образ нареченого: деталі від кольору до форми Смокінгом на весіллі не здивуєш нікого. Якщо для слабкої половини вибір образу більш різноманітний,то для чоловіків він значно скромніший. Проте не варто думати, що звичайний костюм не можна зробити ексклюзивним.

Базовим в чоловічому образі є костюм або смокінг. Більшість чоловіків на весіллі одягнуть саме його. Проте їм ніхто не заважає експериментувати з кольором. Одягнути нареченого у костюм кольору морської хвилі – це не погане рішення для увиразнення весільного вбрання коханого. Костюми такого кольору пасують переважно всім.

Поекспериментувати можна з відтінками – від менш насиченого до темно-синього. Можна відмовитись від піджака, якщо весілля у теплу пору і замінити його жилеткою. Найвдаліше обирати світлу сорочку для такого образу. Щоб складати один образ із нареченим, можна додати елементи синього і до луку нареченої. Це можуть бути від квітів у букеті – до елементів на сукні.чоловічий весільний костюм

Не варто думати, що чоловічий образ не вимагає аксесуарів. Перш за все потрібно попіклуватись про метелик або краватку. Зараз увійшли у моду вузькі краватки. Часто вони поєднують тканини різних текстур, що допомагає звернути увагу на такий маленький елемент у образі. Якщо ви зупинились на чоловічому комплекті лише із жилеткою, то краще підібрати яскравого метелика. Для нареченого найвдалішим варіантом стане не принтований метелик. Винятком стануть стилізовані весілля, де саме яскравий метелик є елементом специфічного образу. Незмінним акцентом для чоловічого образу уже довгий час є елегантний годинник.

Для сміливих наречених є ще одна деталь образу – підтяжки. Можна погодитись,що не кожен чоловік одягне їх у день свого весілля,проте останні тренди диктують моду на укорочені штани та доволі часте використання підтяжок. До речі, їх не обов’язково одягати на ціле весілля. Зробіть акцент лише на фотосесії, а для основного святкування надайте перевагу класичному образу.чоловічий весільний костюм

Варто звернути особливу увагу на вибір сорочки. Для весільного образу найкраще обрати однотонну сорочку. А от експериментувати можна із комірцями. До речі їх є декілька видів. Зокрема: класичний комірець,який чоловіки переважно використовують для повсякденних образів. Він вважається універсальним і одягнувши сорочку саме з такою формою комірця, ви не прогадаєте. Недолік – це те,що 90% гостей чоловічої статті будуть одягнуті у ідентичну сорочку.

Наступний вид – це італійський комірець. Його кінцівки розведені і широкі у кінці. Авжеж, таку сорочку одягне не кожен наречений,проте, якщо її вдало обіграти,то виглядатиме вона дуже цікаво. Комірець “ метелик” – це урочистий варіант, він надає сорочці особливої святковості. Його гострі кутики загострені і відігнуті у різні сторони. Комірець-стійка у образі виглядає дуже стильно. У день весілля наречений може дозволити собі таку надмірну урочистість. Наступний варіант – це смуга комірець. Такий варіант найкраще підійде до смокінга. До речі смуга-комірець не потребує краватки чи метелика.

Джерело

переглядів: 350

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 20.05.2018
<a href='/Info/?id=90870' >Весільний декор. Чого не варто робити?</a>

Весільний декор. Чого не варто робити? (переглядів: 151)

Одним із найголовніших завдань є пошук та декорування бенкетного залу і, коли перше завдання виконано, надходить час для розгляду ідей для завершення іншого. Безліч модних журналів, інтернет блогів, сайтів та весільних агенцій пропонують покроковий план дій у тому, що потрібно робити, проте, мало хто з них звертає увагу на деталі, які потрібно уникати у будь-якому стильовому виконанні весільних мрій. Провідні декоратори святкових подій вирішили дати кілька простих порад щодо елементів, які не потрібно використовувати у дизайні бенкетного залу.
// 14.05.2018
<a href='/Info/?id=90647' >Поради при виборі весільного фотографа</a>

Поради при виборі весільного фотографа (переглядів: 178)

Весільний фотограф — це один з найбільш важливих людей на весіллі. Саме його очима і уявленням про те, що таке краса, ви збережете спогади про цю значущу подію. Ваша співпраця має пройти максимально ефективно і приємно для обох сторін
// 12.05.2018
<a href='/Info/?id=90644' >За якими критеріями обирати весільне агенство?</a>

За якими критеріями обирати весільне агенство? (переглядів: 195)

Ще декілька років тому послуги весільних агенцій – це була примха обраних, проте уже зараз весілля без сторонньої допомоги уявити важко. Якщо загальну організацію можуть взяти на себе молода пара, то декорації, фуршетні столи та їх облаштувати, навряд чи вдасться організувати самостійно.
// 04.05.2018
<a href='/Info/?id=90431' >"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої.</a>

"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої. (переглядів: 232)

Весільний букет є своєрідною душею свята - він не лише прикрашає й доповнює наречену, а й грає яскраву роль в обрядовій частині події. Саме тому варто приділити достатньо уваги цьому прекрасному атрибуту весілля.