Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
Надсилайте свої фото та відеоматеріали, що стосуються подій та проблем нашого міста. Матеріали публікуються на сайті www.rivne1.tv та в ефірі телеканалу "Рівне 1"

Редакція може не поділяти думку авторів рубрики. Матеріали рубрики не є журналістськими публікаціями.

// Світлана Кузьміна, 19.04.2018

В онкоцентрі не працюють ліфти

Важкохворі пацієнти не мають змоги через поломку ліфтів проходити курси лікування

В Рівненському обласному онкологісному диспансері вже другий місяць не працює ліфт в корпусі де лікуються найважчі хворі відділень хіміотерапевтичного та променевої терапії. Точно така сама ситуація була напередодні Нового року, але з горем пополам поремонтували. Хіміотерапевтичне відділення знаходиться на 4 поверсі. Стан хворих, що проходять хіміотерапію м'яко кажучи назвати тяжким, це нічого несказати. Ліки, що руйнують ракові клітини, руйнують паралельно все. Відмовляють ноги, руки, легені, тому пішки піднятися на 4 поверх коштує неймовірних зусиль. Про наслідки лікування від раку можна говорити багато, але я впевнена, що багато хто з цим стикався, адже хвороба дуже розповсюджена. Хворіємо ми, наші близькі і родичі, хвороба не зупиняється ні перед малими ні перед старими. Не секрет, що платимо за все - ліки, обстеження. То керівництво РООД могло б подбати хоча б про ліфт. Будь ласка, зверніть свою увагу на таку жахливу проблему. Можливо з вашою допомогою трішки полегшиться життя цих смертельнохворих людей. Дякую.
Світлана Кузьміна
переглядів: 299

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// Анатолій Пуліков, 21.08.2018
<a href='/Info/?id=93787' >В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття!</a>

В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття! (переглядів: 355)

В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття!
// Адам Козлевич, 22.07.2018

Пастка для водіїв на Млинівській (переглядів: 191)

Майже тиждень яма посеред дороги чекає на свою жертву, і дочекалась.
// Анонім, 08.07.2018
<a href='/Info/?id=92363' >Спалили</a>

Спалили (переглядів: 299)

Сьогодні вночі біля магазину сільпо вул.Київська впіймали неодноразово засудженого пана Іванька який намагався пограбувати авто.
// Микола О., 21.05.2018
<a href='/Info/?id=90919' >Дикі «джунглі» в центрі міста біля р.Усті</a>

Дикі «джунглі» в центрі міста біля р.Усті (переглядів: 608 / коментарів: 1)

Занедбаний і засмічений сквер майже в центрі міста Рівного