Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти /
Телерадіокомпанія "Рівне1" із вересня 2017 року по лютий 2018 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу ( https://ec.europa.eu/europeaid/), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

pic

// 17.11.2017

теги: Європейський вибір Рівненщини

Європейський вибір. Вікно можливостей: як український бізнес виходить на світові ринки [ВІДЕО]

Успішних бізнесменів в нашій країні вдосталь. Вони доводять, що український ринок - це не межа можливостей. Тож використовуючи свій потенціал та талант - виходять на ринок Європейський. Дається це не легко, бо ж вимоги до нашого виробника серйозні.

Здавалось би підписана Угода про Асоціацію України з ЄС мала б полегшити цей тернистий шлях, проте самого документу замало. Імплементація угоди передбачає й чимало реформ тут, в Україні. На чому варто робити акцент - погляд самих підприємців, які крок за кроком підкорюють європейські вершини - у спецрепортажі з циклу "Європейський вибір. Вікно можливостей".

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Анастасія Кучеренко, Роман Мельничук
переглядів: 730

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 19.04.2018
<a href='/Info/?id=89965' >Євроінтеграційна економіка: куди рухається Рівненщина</a>

Євроінтеграційна економіка: куди рухається Рівненщина (переглядів: 628)

Розвиток є, але це не причина зупинятися. Саме так фахівці характеризують економічну ситуацію на Рівненщині у порівнянні з іншими регіонами за 2014 – 2016 роки. При чому роблять це у розрізі економічного євроінтеграційного поступу. А ще аналізують у які саме роки стрибок був найбільшим, та які галузі вдалося розвинути найкраще.
// 31.03.2018
<a href='/Info/?id=88602' >Як вищі навчальні заклади Рівненщини адаптуються у європейській системі освіти?</a>

Як вищі навчальні заклади Рівненщини адаптуються у європейській системі освіти? (переглядів: 1708)

На шляху до змін та перевтілень. Україна поволі та все ж таки крокує до кращого, нового життя. Угода про асоціацію України з ЄС відкриває перед державою нові можливості та розвиток. Та в ту ж чергу ставить певні зобов'язання.
// 25.03.2018
<a href='/Info/?id=88564' >Співпраця влади і громади: яка ситуація у Рівному [ВІДЕО]</a>

Співпраця влади і громади: яка ситуація у Рівному [ВІДЕО] (переглядів: 627)

Щоб місто постійно розвивалося необхідно налагодити ефективну співпрацю влади та громали. Участь громади у розбудові міста втілюється у різних формах: інформування, консультування, співпраці і делегування. Чому владі сьогодні потрібно рахуватися та прислухуватися до думок громади та яка ситуація у Рівному?
// 24.03.2018
<a href='/Info/?id=88563' >Як у Рівному ОСББ співпрацюють з міською владою [ВІДЕО]</a>

Як у Рівному ОСББ співпрацюють з міською владою [ВІДЕО] (переглядів: 734)

Як міська влада Рівного допомагає ОСББ впроваджувати програми підтримки з енергозбереження? Чому це вигідно для людей? Та як це діє на практиці? Про це говорили в рамах проету "Європейський вибір Рівненщини".