rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 30.06.2018

теги: рівне1, інтер'єр квартири, художній розпис стін

Розпис стін в інтер’єрі, ідеї для рівнян [ФОТО]

Розпис стін в інтер’єрі, ідеї для рівнян [ФОТО] Найголовніше місце для людини – це її будинок. Місце, де її розуміють, де її чекають. Місце, де їй добре. Не дивно, що у всі часи люди прагнули прикрасити своє житло, надати йому особливий вигляд. Жоден обробний матеріал, будь то плитка, шпалери, не створить тієї індивідуальності, що художній розпис стін.

Розпис стін в інтер’єрі грає величезну роль. Цей малюнок, нанесений на стіни, може змінити простір навколо себе, створити настрій або просто доповнити цілісний образ приміщення.picpicpic Як вибрати тему малюнка для конкретної кімнати?

Коридор хоч і не є окремою кімнатою, але це перше, що бачить гість, заходячи в квартиру. За допомогою розпису стін ми можемо візуально збільшити простір, або ж додати світла, адже, як правило, коридори позбавлені вікон, і освітлення там тільки штучне.

picpic Вітальня – місце, де збирається вся сім’я, рідні та друзі. Варто вибрати малюнок нейтральний, щоб він подобався кожному членові сім’ї і створював атмосферу невимушеності для гостей.

picpicpic Спальня, навпаки, дуже інтимне і особисте. Тут не важлива думка оточуючих, головне – ви повинні відчувати себе спокійно і розслаблено, адже саме в цій кімнаті ви відпочиваєте і набираєтеся сил. Тут підійдуть спокійні картини, можливо, пов’язані зі сном, наприклад зоряна ніч.picpicpicpic Дитяча. У цій кімнаті важливо відмовитися від сірих і похмурих тонів. А ось яскраві мультиплікаційні персонажі будуть до речі. Але в той же час украй важливо, щоб дитина могла заснути в такій кімнаті. Дуже корисні для розвитку дрібні деталі в розпису, які можна довго розглядати і знаходити щось нове кожен раз.

picpicpic Кухня. Місце для приготування і прийому їжі. Так що ж тут може виглядати краще, ніж апетитний обід або приємний погляду натюрморт?

pic ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Спальня в стилі Прованс [ФОТО]

Як утеплити будинок: інструкція по утепленню вікон в квартирі, стін та дверей будинку

переглядів: 3200

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 24.06.2018
<a href='/Info/?id=88327' >Їдеї зберігання взуття - заощаджуємо простір </a>

Їдеї зберігання взуття - заощаджуємо простір (переглядів: 611)

Були часи, коли навіть однієї пари взуття людям вистачало не те, що на кілька сезонів – на кілька років. Але сьогодні ситуація зовсім інша – на кожен сезон доводиться по кілька пар взуття. Природно, у такому випадку виникає питання, як зберігати взуття в шафі так, щоб не створювати безлад та все помістити.
// 22.06.2018
<a href='/Info/?id=83573' >Як ефективно використати підвіконня на кухні [ФОТО]</a>

Як ефективно використати підвіконня на кухні [ФОТО] (переглядів: 3267)

Багато хто з нас використовують підвіконня в якості тривіальної полиці для квітів, багато зовсім ніяк не використовують, а між іншим, саме підвіконня може стати «родзинкою» нашого інтер’єру.
// 22.06.2018
<a href='/Info/?id=91853' >Незвичайні вазочки, які можна зробити своїми руками [ФОТО]</a>

Незвичайні вазочки, які можна зробити своїми руками [ФОТО] (переглядів: 172)

На сьогоднішній день відсутність в будинку вази - це не проблема, а прекрасний привід створити щось унікальне своїми руками.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91797' >10 речей, які зроблять квартиру безпечною</a>

10 речей, які зроблять квартиру безпечною (переглядів: 176)

Щоб будинок був надійною фортецею, про це варто потурбуватися під час ремонту.