Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини / Архів /
Поганих професій не існує!
Просто люди хочуть займатись улюбленою справою. Безперечно, у кожного є що розповісти про те, чим він займається на роботі – обов'язки та завдання, про які не пишуть у підручниках, та свої, професійні, таємниці.

«Рівне 1» відкриває завісу професійного життя рівнян. Хочете розповісти нам про свою діяльність?
Пишіть нам на [email protected] і журналісти сайту www.rivne1.tv зв'яжуться з Вами.

// 27.02.2015

Рівненські продавці від постійних покупців отримують не лише посмішки, а й "валентинки"

Рівненські продавці від постійних покупців отримують не лише посмішки, а й "валентинки"
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Виявляється, робота продавця у Рівному - це не лише гроші рахувати та товари розставляти, а й спілкуватись з покупцями, і, що найприємніше, отримувати від них слова вдячності. Рівнянка розповіла про свою досить просту і непримітну роботу - продавця в звичайному продуктовому магазині.

Я працюю продавцем вже майже рік, і дуже люблю свою роботу. Перш за все тому, що я працюю в теплі, в чистоті і фізично не перевтомлююсь. Мені моя робота подобається і тим, що є постійне спілкування «продавець – покупець». Ти посміхаєшся людям, а вони у відповідь посміхаються тобі. Як результат, день проходить позитивно і легко.

Бувають на цій роботі і цікаві випадки. От не так давно був День святого Валентина. Так от, постійні покупці привітали мене "валентинками" - це було досить не очікувано і надзвичайно приємно. Радує, коли навіть після вихідного дня дізнаюсь, що хтось з покупців цікавився у колеги, чому мене не має і як у мене справи.

Звичайно, не обходиться і без недоліків. Трохи нерви тріпають торгові агенти. Намагаються «втулити» непотрібний товар... хочуть, щоб їхня продукція була на виду, а інших - ні. Потім приходять інші торгові агенти і роблять аналогічне. Хоча загалом навіть такі собі суперечки з ними не агресивні. Вони ж виконують свою роботу, і знають, що ще не раз приїдуть сюди, а тому завжди мило посміхаються і навіть жартують. Але я навчилась теж з посмішкою і жартами таки відмовляти, якщо їхні товари нас не цікавлять.

Ось така робота. І позитивна, і стресова… але цікава.

переглядів: 4920

   список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 04.08.2015
<a href='/Info/?id=51819' >Касири просять рівнян частіше посміхатись</a>

Касири просять рівнян частіше посміхатись (переглядів: 2413)

Зазвичай, коли чуєш про касирів, згадується їхнє завчене - "Доброго дня. Карту на знижку. Пакет потрібен? Ваша решта. Дякуємо за покупку. До побачення", - і так щодня, щогодини... Виникає враження, що більше нічого для цієї роботи знати не потрібно. Та що ж можуть розповісти самі касири про свою професію?
// 26.04.2015
<a href='/Info/?id=47675' >Для рівненських медсестер єдиний недолік у роботі - заробітна плата</a>

Для рівненських медсестер єдиний недолік у роботі - заробітна плата (переглядів: 2532)

Працювати за гроші чи за ідею? Що б обрали Ви? А ось медична сестра, яка працює в одній із лікарень міста, написала на адресу Rivne1.tv про особливості своєї роботи. До чого слід готуватись фізично та психологічно працівникам медичної сфери?
// 12.03.2015
<a href='/Info/?id=45927' >Рівненські вихователі дітей навчають та самі вчаться у них</a>

Рівненські вихователі дітей навчають та самі вчаться у них (переглядів: 3160)

Молода вихователька з Рівного за майже рік роботи в дитячому садку встигла зрозуміти, які переваги дає їй професія. Та якщо думаєте, що працювати з малечею - це легко, ви помиляєтесь. Є в цій роботі свої "підводні камені", які доводиться оминати вихователям, які люблять свою роботу.