Всі ми знаємо, що потрібно регулярно проводити прибирання. І не лише заради чистоти, а й через те, що накопичений мотлох затримує в будинку негативну енергетику. Але є речі, які категорично не можна викидати, інакше з ними можна "викинути" щастя.

 Зараз люди легко розлучаються з речами, не замислюючись про наслідки. І якщо більшість сміття не несе небезпеки, то деякі речі можуть представляти справжню загрозу. Що не можна відправляти на смітник?


Хліб

Раніше хліб цінувався на вагу золота і в багатьох культурах він був священним. Вважається, що викинувши хліб, ви накликаєте на себе бідність і голод. Але якщо хліб став черствим, що робити? Віддати його птахам. Таким чином ви поділитеся хлібом з нужденними і притягатимете в своє життя щастя.


Ікони і Біблію
Раніше ікони, Біблію, натільні хрестики не можна було викидати ні в якому разі. Їх передавали з покоління в покоління. Якщо вам не потрібні ікони, краще занести їх до церкви.

Які талісмани фен-шуй повинні бути в кожному домі


Весільна сукня і фата
Якщо не хочете розлучитися з подружнім щастям, тоді бережіть фату і весільну сукню, як зіницю ока. Позбавлятися від сукні з фатою можна тільки в разі розлучення. Також не рекомендують передавати їх у спадок, щоб ваше сімейне щастя залишилося з вами.


Годинники

Робочі годинники не можна викидати ні в якому разі, так ви «викидаєте» свій час. Також викинуті годинники можуть провокувати сварки в родині. Якщо ви хочете від них позбутися, то езотерики радять розібрати на дрібні детальки, винести до сміттєвого бака і сказати: «Спасибі, що добре служили. Відпускаю на спокій, щоб інших хазяїв не знали ».


Фотографії

Те, що наші зображення несуть енергетику - давно всім відомо. Викидаючи фото, ви викидаєте «частинку людини». Якщо зображення потраплять в руки до поганих людей, то вони можуть нашкодити через них. Фото прийнято спалювати, примовляючи: «Все погане йде, а хороше залишається і приходить».

Як захистити свій будинок від негативної енергії?

Прикмети про гроші в борг: як займати і віддавати, щоб гроші прибували