Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Кінетичний пісок в домашніх умовах: способи приготування для рівненських батьків

Кінетичний пісок в домашніх умовах: способи приготування для рівненських батьків

Кінетичний пісок вже давно став трендом серед розвиваючих іграшок для дітей. Кілька років тому цей пісок заполонив усі дитячі магазини, мами шукають різні види кінетичного піску в Інтернеті і навіть замовляють з-за кордону. Ми зекономимо ваш час і гроші і пропонуємо 3 рецепти приготування кінетичного піску власноруч у домашніх умовах.

Кінетичний пісок прийшов до нас зі Швеції і спочатку він використовувався скульпторами, а зараз ним граються, його застосовують для терапевтичних цілей з метою релаксації не лише дітей, а й дорослих.

Що ж це таке?
Кінетичний пісок – щось середнє між звичайним піском і пластиліном. Він нагадує звичайний мокрий морський пісок, проте, при роботі з ним виникає вражання, ніби це пластилін, він стає в’язким і набуває різноманітних форм. Такий пісок ідеально ліпиться, але після гри з ним руки залишаються чистими, він не боїться води і після висихання швидко відновлює всі свої якості.

Проте, не зважаючи на усі плюси кінетичного піску, він має один великий мінус – висока ціна, у порівнянні зі звичайним пластиліном чи піском. Саме тому ми хочемо поділитись з вами кількома способами, як зробити кінетичний пісок в домашніх умовах, використовуючи мінімум коштів.

ВАРІАНТ 1
Вам знадобиться: пісок очищений (100 гр.), клей силікатний (2 ч.л.), спирт борний (4 ч.л.), харчовий барвник (1 ч.л.). Для приготування використовуйте лише харчові барвники або гуаш.

В невеликій посудині змішайте клей і спирт, в отриману масу додайте фарбник. Після цього невеликими порціями додайте пісок і знову ретельно перемішайте. Рекоменлуємо використовувати пісок, який продається у зоомагазинах, там він ретельно очищений і в ньому немає зайвих домішок.

ВАРІАНТ 2
Вам знадобиться: пісок очищений (4 склянки), крохмаль картопляний (2 склянки), вода (1 склянка).

Змішуємо крохмаль з невеликою кількістю води, поступово додайте в отриману суміш пісок. Слідкуйте, щоб суміш не була надто рідкою, тому не використовуйте усю кількість води відразу.

ВАРІАНТ 3
Вам знадобиться: сода харчова (200 гр.), розпушувач тіста (100 гр.), миючий засіб для посуду (100 мл.).

В невеликій посудині змішайте усі сухі інгредієнти, поступово додайте туди миючий засіб і вимішайте руками до однорідності.
Зберігайте пісок в закритому контейнері для зберігання продуктів.

Для прикладу, пропонуємо вам відео з перевіркою кількох способів виготовлення кінечтиного піску. 

Читайте також: 10 крутих лайфхаків, які полегшать життя батьків

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: