Аби все побачити на власні очі - виходьте на вулицю, до парку чи лісу та вивчайте нове разом із вашими дітьми.
1. Восени прохолодніше на вулиці. Сонце вже не піднімається високо, тому на вулиці температура стає нижчою. Всі починають одягати тепліший одяг. Але тим не менше - теплі дні восени також бувають. Про них нижче.
2. Приходить "бабине літо". Після тимчасового зниження температури, дощів - приходять теплі дні. Навіть часом спекотні- це так зване "бабине літо". У цей час можна спостерігати появу павутиння у повітрі та деревах.
3. Листя змінює свій колір. З кожним днем листя від зеленого стає жовтогарячим, багряним та врешті жовтим. Згодом і зовсім опадає та ста сухим.
4. Достигають осінні овочі та фрукти. Баклажани та перці, помідори та кабачки, виноград і яблука - Україна багата на різноманіття овочів та фруктів. Дещо можна побачити з малюком у книжках та магазинах, але природу походження смакоти тільки на городі або в садку.
5. Лелеки, журавлі відлітають у вирій. На противагу горобці, голуби, сороки залишаються зимувати біля своїх домівок. Тому важливо робити годівнички та насипати щось їстивне для тих пернатих, котрі залишаються у наших краях.
6. Білочки запасаються харчами на зиму. Руді звірятка збирають ягоди, горіхи та гриби і ховають їх у дуплах, аби взимку було, що їсти.
7. Зайчики змінюють свій окрас. Пізньою осінню чи на початку зими ці тваринки змінюють колір шубки із сірого на білий. Тому, серед снігу, їх буде важче помітити хижакам.
Гарної вам осінньої погоди та веселих сімейних прогулянок!