Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Обираємо насіння за вірними критеріями

Обираємо насіння за вірними критеріями

Купуючи насіння обов'язково перевіряйте, чи відповідає насіння вимогам чинного законодавства. Законом України "Про насіння й посадковий матеріал", спрямованим на забезпечення контролю якості насіння, установлені відповідні норми.

Вітчизняні виробники насіння мають право розмножувати, заготовляти, реалізовувати й використовувати насіння та посадковий матеріал тільки при наявності паспорта на виробництво й реалізацію насіння і посадкового матеріалу. Отже, насіння повинно мати паспорт. Вимагайте його у продавця.

Якщо ж продавець не є виробником, то попросіть його надати вам копію паспорта від виробника. Вибирайте продукцію фірм, які вже зарекомендували себе на українському ринку. І головне: неодмінно вимагайте сертифікат. Перевіривши насіння на здатність проростати й енергію проростання, такий документ видають державні насінні інспекції.

Звертайте увагу й на саму упаковку, на ній мають бути відзначені номер партії, вага, строк висівання та реквізити виробника. У деяких культур, наприклад, цибулі-сіянки, строк зберігання лише рік.

Оскільки несумлінні торговці можуть підробити дату виготовлення, купуйте товар у спеціалізованих магазинах і в перевірених виробників.

Джерело

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: