Розмарин є однією з нечисленних трав, які поєднують у собі чудові лікувальні, естетичні та кулінарні властивості. По-латинські він називається Rosmarinus officinalis, що в перекладі значить «морська роса». Для свого розвитку ця рослина не вимагає ніяких особливих умов. Він скоріше належить до того типу рослин, підвищена увага до яких може їм тільки нашкодити.

Як вирощувати розмарин?

Якщо ви вирішили завести власний кущ розмарину, то найкраще взяти паросток від уже дорослої рослини. Найчастіше для розсади використовують живці рослини. Вирощування його з насіння не завжди дає бажані результати, оскільки вирощений таким чином кущ може не мати усіх якостей тієї рослини, від якої було взяте насіння. Тому краще скористатися живцюванням. У цьому випадку можна гарантувати повний збіг корисних властивостей вашого куща з тими, котрими володіла материнська рослина.

Можна помістити відросток у невелику ємкість з водою для розвитку коренів, а після цього пересадити його в гарний ґрунт, забезпечити нормальне постачання свіжим повітрям і звернути увагу на те, щоб місце, у якому буде розвиватися рослина було добре освітлене сонячними променями.

Ґрунт, у якому росте ця рослина, також не вимагає особливої обробки. Але внесення деякої кількості елементарних добрив все-таки не завадить. Для додання більш естетичного вигляду рослині листя рекомендується зрідка обприскувати.

ГОТУВАННЯ РОЗМАРИНОВОЇ ОЛІЇ

Помістіть кілька гілочок розмарину в пляшку, залийте туди ж холодновижату маслинову олію і поставте настоюватися на сонце протягом шести тижнів. Потім отриманий продукт потрібно процідити і залити масажну олію в коричневу, захищену від світла пляшку.

ГОТУВАННЯ РОЗМАРИНОВОГО ВИНА

Помістіть кілька гілочок розмарину в пляшку із сухим білим вином, закрийте пляшку кришкою і поставте настоюватися на десять днів. Потім продукт варто перелити в темну пляшку і пити щодня по 1-2 стопки маленькими ковтками.

Джерело