Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
7 принципів мислення багатих людей

7 принципів мислення багатих людей

Кожен з нас чув, що думки матеріалізуються. Тому, рівень добробуту людини безпосередньо залежить від її способу і принципів мислення. Як правильно думати, щоб стати багатим і успішним?

 Вчені прийшли до висновку, що багатство - це не наслідок удачі чи везіння. Адже відомо багато випадків, коли бідна людина вигравала у лотерею мільйони і незабаром поверталася до свого колишнього фінансового стану. І навпаки, багаті люди, втрачаючи всі свої заощадження, незабаром знову опиняються на плаву. В чому секрет?

Справа в тому, що багаті і бідні люди мислять по-різному. Як потрібно мислити, щоб розбагатіти?

7 принципів мислення багатих людей

1. Багаті люди впевнені, що звички мають дуже великий вплив на їхнє життя

Так, багаті люди стверджують, що погані звички і залежності ведуть до бідності, а хороші створюють потенціал для зростання і розвитку.

2. Багаті люблять спілкуватися з людьми і охоче заводять нові знайомства

Сильні світу цього вважають наявність і збільшення контактів потенціалом для зростання і розвитку. Так, чим більше у вас знайомих і друзів, тим більше шансів розвинути успішний проект і відкрити перспективну справу.

6 простих звичок, які змінять ваше життя на краще за лічені дні

3. Економія і накопичення вкрай важливі

Більшість багатих людей стали успішними завдяки тому, що вміли не тільки багато заробляти, а й економили і примножували свої накопичення.

4. Успішні люди впевнені, що самі будують свою долю 

У долю вірять в більшості бідні люди і не намагаються протистояти невдачам. Багаті ж люди більш відповідально підходять до свого життя, не нарікають на долю, а намагаються міняти своє життя на краще.

Відповіді на незручні запитання: як правильно їх уникати

5. Багаті люди задоволені своїм життям і роботою

Багаті стають багатими тому, що «живуть» своєю роботою, отримують від неї задоволення і прагнуть розвиватися. Бідні ж люди в основному не задоволені своїм життям, робота їх зазвичай не влаштовує і у них немає належної мотивації для серйозного фінансового зростання.

6. Багаті люди стурбовані своїм здоров'ям

Кожна багата людина дорожить своїм життям і здоров'ям, тому що вважає його своїм головним ресурсом. Адже часті лікарняні і фізичне нездоров'я заважають на шляху до мети і зменшують рівень доходів. 

7. Багаті люди готові до ризику

Щоб розбагатіти, більшості процвітаючих бізнесменів доводилося ризикувати і досить часто. Ризик дає можливість багато заробити, хоча і може привести до провалу. Не помиляється той, хто нічого не робить.

Як впливає остання цифра року народження на ваш характер?

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: