Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Палаці дітей та молоді - повінь весни, повінь любові

У Палаці дітей та молоді - повінь весни, повінь любові

Саме під такою назвою пройшов вечір народного літературного об єднання Поетарх, який відбувся в рамках благодійного марафону "З вірою в майбутнє". Найактивніші члени літоб'єднання презентували рівнянам свої творчі здобутки за останній рік.

"Повінь весни, повінь любові" - вечір під такою назвою відбувся у Палаці дітей та молоді в рамках благодійного марафону "З вірою в майбутнє". Свої найкращі твори за останній рік презентували члени народного літературного об'єднання "Поетарх".

Активних учасників "Поетарху" - трохи більше, ніж два десятки. У такому тісному творчому колі і думають, і відчувають схоже. А мова поезії єднає всіх. У колективі комфортно і дівчатам, і хлопцям, хоч їх тут і небагато. Під час вечора і чоловіча, і жіноча частини "Поетарху" говорили про кохання - а мову поезії гармонійно доповнювали звуки фортепіано, гітари та саксофону, а також пристрастний танець.

Упродовж години - найкраще з творчості "поетархівців" за останній рік. Батьки, знайомі та друзі захоплено слухають, жваво реагують - а дехто саме після таких вечорів вирішує і сам приєднатись до колективу. Незмінний керівник "Поетарху" Тетяна Горбукова каже: раніше молодь мала більше вільного часу, перші "поетархівці" могли й ночувати в Палаці залишатись.

Проте, зауважує, справжні обдаровані натури були тоді, є і зараз. А для таких потреба слова - життєво важлива. - Поетичні люди високої душі залишаються, - зауважує Тетяна Горбукова. - І мені дуже приємно, що вони творять, незважаючи ні на що. Хай навіть і недосипають - як, власне, всі поети.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: