Правило 1. Бажання необхідно написати
Але легко сказати, важче записати потрібне бажання. Як не дивно звучить, але правильно написати власне бажання - це дійсно проблема. "Я хочу мати свій дім". Правильно написано? Виявляється принципово неправильно! Проблема в тому, що таке бажання виконується завжди, але ось питання: коли воно виконається. Тобто, бажання без точних термінів безглузді. Тому наступне правило свідчить:
Правило 2. Бажання повинне мати дату або період виконання.
Наприклад, "у березні 2015 року я купую великий плазмовий телевізор". Навіть якщо написати: "Я куплю телевізор", то це теж буде помилково. Тому що написане обов'язково збудеться, але не в той період, коли треба. Таким чином, запам'ятовуємо чергове правило:
Правило 3. Правильне бажання завжди пишеться в теперішньому часі.
Інакше кажучи, замість: "Я поїду у відпустку в Крим", потрібно написати: "Я їду у відпустку в Крим". Ось ще одна помилка, що часто зустрічається: "Я не хочу бути бідним". Правильно написано? Та ні ж, неправильно! І на те є вагомі причини. Перша. Всесвіт не сприймає частинки "не", "ні" або будь-які інші негативні слова. Ви говорите: "Не хочу бути бідним", а Всесвіт, ігноруючи частку "не", отримує посилання: "Хочу бути бідним"! Друга. Найчастіше ми притягуємо до себе те, про що думаємо. Говорячи: "Не хочу бути бідним", ми автоматично думаємо про бідність, а вимовляючи: "Хочу бути багатим", - про багатство. Тому не забуваємо про наступне правило:
Правило 4. Забороняємо собі використати частку "не" і будь-які інші заперечення.
Ще важливе зауваження: при написанні бажання треба використати більше подробиць того, про що мрієте. Звідси витікає наступне правило:
Правило 5. Більше подробиць і емоцій.
Якщо це поїздка в Крим, в декількох словах опишіть хоч би санаторій і пляж. Якщо це нова машина, вкажіть її основні характеристики. І обов'язково опишіть ті почуття, які опанують вас, коли бажання виконається.
Ще важливо, щоб виконання вашого бажання не завдало шкоди іншим людям. З цього формується чергове правило:
Правило 6. Будь-яке написане бажання повинне завершуватися фразою-оберегом: "Нехай це або щось більше гармонійно увійде до мого життя, принесе радість і щастя мені, і усім, кого це бажання торкається".
Зверніть увагу на формулювання "або щось більше". Бажаючи чогось конкретно, не треба обмежувати Всесвіт в зусиллях допомогти вам. Можливо, наш Світ вважає вас гідними відпочинку не в Криму, а на Блакитному березі?
Отже, наше бажання чітко сформульоване і записане. Всі 6 правил точно дотримані. А що далі? Далі треба спокійно відпустити бажання у Всесвіт і навіть майже забути про нього. Переживання і нав'язливі думки тільки заважатимуть виконанню вашого бажання.
Правило 7. Не зациклюйтеся на мрії. Відпустіть її, але дійте!
Це не означає, що можна тепер, як в казці, лягти на піч і чекати виконання мрії. Ні! Під лежачий камінь вода не тече! Всесвіт може надати вам чудові можливості, але вони без ваших дій не зможуть втілиться у бажаний результат.