Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Французький оркестр виступив у Палаці дітей та молоді

Французький оркестр виступив у Палаці дітей та молоді

Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" набуває міжнародного статусу. У черговий день акції рівнян потішили своїми виступами французькі гості. На сцені Палацу французи виступали і раніше, адже з камерним хором "Аве Марія" товаришують вже багато років.

Півсотні дітей з французького міста Сен Назер знову приїхали у Рівне. Цьогоріч потрапили на заходи благодійного марафону. Керівник хору та оркестру коледжу "Жан Мулен", розповідає благодійність це хороша справа, у них на батьківщині вони також долучаються до різноманітних благодійних акцій.

Юні французи живуть в рівненських сім'ях. Гостинні рівняни кажуть діти справді талановиті, та й дружба між рівненськими та французькими сім'ями вже триває роками. Тому не задумуючись прийшли послухати виступ французьких дітей.

У спільному концерті з французькими гостями виступають і вихованці палацу . Керівник духового оркестру Анатолій Мазурок розповідає - цікаво послухати гостей, оцінити їх професійний рівень, а також дізнатися про методику навчання. Водночас, пригадує, як самі готувалися до виступу, аби показати себе на високому рівні.

Зала повна відвідувачів, і французи таки вразили і потішили українських глядачів віртуозним виконанням творів.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: