12 діджитал-проєктів, які реалізували минулого року на Рівненщині, спрямовані на покращення якості надання послуг, підвищення кіберграмотності, створення умов для прийняття більш ефективних управлінських рішень. Про це повідомили у Рівненській ОВА.

«Основна мета кожного проєкту - зробити більш зручними послуги, а також вдосконалити систему прийняття рішень. Серед важливих проєктів 2023 року - створення Аналітичного порталу Рівненщини, впровадження «Адмінсервісу «Ветеран» та оснащення ЦНАПів області сучасним обладнанням з допомогою наших партнерів», - розповіла заступниця директора Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій РівнеОДА Галина Данюк.

Аналітичний портал доступний за посиланням https://apr-rivne.hub.arcgis.com/

Окремо варто відзначити проєкт з доступності адмінпослуг особам із порушеннями слуху. За партнерства ПРООН вдалось закупити 33 планшети, які були передані центрам надання адмінпослуг. Як наслідок, будь-яка людина з порушеннями слуху зможе якісно та безбар’єрно отримати будь-яку доступну послугу.

Також Рівненська ОДА організовувала профільні навчання для працівників обласних та районних адміністрацій, місцевого самоврядування.

Цьогоріч робота за цим напрямком не зупинятиметься. Зокрема, очікується розширення системи ЦНАПів, забезпечення вже існуючих центрів необхідним оснащенням, розвиток аналітичного порталу регіону та інше. 

Читайте також: У Рівному відкрили нове відділення ЦНАПу (ВІДЕО)