2 грудня на Рівненщині попрощалися з трьома захисниками - Олександром Морозом, Андрієм Катеренюком і В'ячеславом Шандалюком.

 Про це повідомили в Рівненській облдержадміністрації.

Сарненська громада провела в останню дорогу Героя Олександра Мороза. Чоловік проживав у селі Селець Дубровицької громади. У березні цього року Олександр був призваний на військову службу за мобілізацією. Герой служив водієм. Чоловік загинув 27 листопада під час ворожого штурму на Донеччині. У військового залишилися дружина та два сина.

На Сарнинщині попрощалися з Героєм Андрієм Катеренюком. Чоловік родом із міста Сарни. У 2015-2016 роках Андрій боронив Україну від російського загарбника в зоні АТО, а в перші дні повномасштабного вторгнення долучився до лав ЗСУ. На жаль, воїн помер від ускладнень унаслідок поранень, перебуваючи у відпустці.

Гощанська громада провела в останню дорогу Захисника В'ячеслава Шандалюка. Чоловік народився в селі Курозвани. Навчався в Курозванівській ЗОШ, потім здобув фах тракториста. В’ячеслав тривалий час працював трактористом, потім став бригадиром тракторної бригади, пізніше працював у Південному міжрайонному управлінні водного господарства. На військову службу В’ячеслава призвали в березні 2023 року. Сержант резерву запасної роти В’ячеслав Шандалюк помер 24 листопада під час проходження військової служби в Донецькій області.