![Фото ілюстративне](/pics2/2111/i129610.jpg?1635847588)
Результати засідання повідомили на Фейсбук-сторінці Зарічненської селищної територіальної громади.
Члени комісії вирішили відзавтра, 3 листопада, відновити навчання у закладах освіти Зарічненської громади для початкової ланки з дистанційного на очне (1-4 класи).
Зокрема, заклади культури, молоді та спорту працюватимуть відповідно до вимог Постанови кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236, тобто всі працівники 100% вакциновані, а у відвідувачів мають бути наявні сертифікати про вакцинацію або ПЛР-тест.
Читайте також: Відзавтра на Рівненщині діятимуть нові правила перевезення пасажирів у громадському транспорті (ВІДЕО)