Кімнатні рослини
Рослини здатні не тільки додати затишку у вашу оселю, а й посприяти тому, щоб в будинку був достаток. Дізнайтеся, які рослини принесуть вам та вашій родині збагачення.

 Грошове дерево. Вважається, що якщо грошове дерево в'яне, багатства найближчим часом чекати не варто. Благо, доглядати за цією рослиною досить просто. Воно невибагливе, відмінно себе почуває, якщо його хоча б час від часу поливати.

Єдине чого не любить грошове дерево - потрапляння на нього прямих сонячних променів. Тому краще не ставити його на сонячну сторону. Крім того, дана рослина - справжній зелений лікар. Його сік рятує від болю в горлі, мозолів, саден і застосовується в народній медицині в багатьох інших випадках.

Бугенвіллія. Ця дуже красива квітуча рослина теж вважається грошовою. Бугенвіллія доречна в будь-якому інтер'єрі, але вельми примхлива. Вона вимагає рясного поливу, не переносить спеку і сухе повітря в приміщенні, тому її рекомендується щодня обприскувати.
 
Пахира. Пахира менш вибаглива, ніж бугенвіллія, але має свої особливості - вона любить розсіяне світло і щоб її хоча б час від часу обприскували водою. Вважається, що пахира приносить в будинок не тільки матеріальні блага, але і удачу.
 
 
Бамбук. Потужна красива рослина, яка приносить своєму власнику не тільки достаток, але і здоров'я. Його товсті стебла наділені силою і енергією, якою він із задоволенням поділиться зі своїми господарями. Головне стежити, щоб грунт, в якому росте бамбук завжди залишався вологим і не пересихав.
 
Доларове дерево. Це жіноча рослина, яка при належному догляді принесе своїй господині не тільки матеріальний достаток, а й удачу, і щастя в особистому житті.
 
Подейкують, що якщо дерево зацвіло, незабаром його незаміжня господиня обов'язково зустріне свого судженого, а вже існуючі відносини зміцняться. Головна умова - не ставити доларове дерево під пекучі промені сонця, а вибрати для нього тінисте прохолодне місце.
 
Вважається, що грошові рослини не можна продавати і купувати, це загрожує матеріальними труднощами.