Ми часто збираємо різні речі, так як шкода викидати. Проте, регулярно це варто робити, адже накопичений мотлох затримує в будинку негативну енергетику. Але є речі, які категорично не можна викидати, інакше з ними можна "викинути" своє щастя.

 Що не можна відправляти на смітник?

Хліб
 
Раніше хліб цінувався на вагу золота і в багатьох культурах він був священним. Вважається, що викинувши хліб, ви накликаєте на себе бідність і голод. Але якщо хліб став черствим, що робити? Віддати його птахам. Таким чином ви поділитеся хлібом з нужденними і притягатимете в своє життя щастя.
 
Ікони і Біблію
 
Раніше ікони, Біблію, натільні хрести не можна було викидати ні в якому разі. Їх передавали з покоління в покоління. Якщо вам не потрібні ікони, краще занести їх до церкви.
 
Весільна сукня і фата
 
Якщо не хочете розлучитися з подружнім щастям, тоді бережіть фату і весільну сукню, як зіницю ока. Позбавлятися від сукні з фатою можна тільки в разі розлучення. Також не рекомендують передавати їх у спадок, щоб ваше сімейне щастя залишилося з вами.
 
 
Годинники
 
Робочі годинники не можна викидати ні в якому разі, так ви «викидаєте» свій час. Також викинутий годинник може провокувати сварки в родині. Якщо ви хочете від нього позбутися, то краще розібрати на дрібні детальки, винести до сміттєвого бака і сказати: «Спасибі, що добре служили. Відпускаю на спокій, щоб інших хазяїв не знали ».
 
Фотографії
 
Те, що наші зображення несуть енергетику - давно всім відомо. Викидаючи фото, ви викидаєте «частинку людини». Якщо зображення потраплять в руки до поганих людей, то вони можуть нашкодити через них. Фото прийнято спалювати, примовляючи: «Все погане йде, а хороше залишається і приходить».