Малюки особливо схильні до дії негативу. Їх енергетичні сили ще дуже слабкі. Тому вони потребують додаткового захисту від зла. Дізнайтеся про Топ-5 оберегів, які допомагають захистити новонародженого малюка.

 Амулет малюкові в давні часи виготовляла мати або бабуся. Людина, яка хотіла захистити дитину, повинна була любити її безумовно, щоб не накликати біду.

Ікона в колясці і в ліжечку
 
Можна покласти маленьку іконку біля голови малюка. Вона захистить його від негативу і недобрих помислів інших людей.
 
Замість балдахіна вінчальна фата
 
Її можна вішати на ліжечко і на коляску від енергії заздрості. Вважається, що вона дуже добре захищає новонародженого, так як фата була на мамі під час благословення шлюбу в церкві.
 
Оберіг мотанка
 
Крихітна лялька-мотанка, яку зробить мама, може вберегти малюка від негативу. Тільки ні в якому разі не робіть їй очі. Вважається, що в ляльку з очима можуть вселиться злі духи і нашкодити дитинці.
 
 
Оберіг з трав
 
Трави є потужним оберегом від усіх бід. Зробіть дитині невеликий мішечок з трав. Туди покладіть горобину, чортополох, жолуді, часник, лавровий лист і глід. Це можуть бути гілочки і ягідки. Такий оберіг краще тримати в ліжечку або колясці малюка.
 
Червона нитка
 
Червона нитка на зап’ясті добре захищає малюка від негативу. Вона повинна бути з натуральної вовни. В'язати її може тільки мама, вимовляючи молитву.