Виявляється за знаком Зодіаку можна дізнатися про темперамент чоловіка.

 Лев. Багато хто знає, що представники цього знаку злегка егоїстичні в сексі, проте вони ще й є невтомними коханцями. Що стосується інтиму, то Леви показують себе справжніми педантами, вони спробують все, приділять увагу кожному сантиметру вашого тіла, обіймуть після і скажуть щось дуже приємне. З цим знаком Зодіаку вам буде весело підкорювати сексуальні висоти.

Скорпіон. Напевно, найбільш спокусливий знак Зодіаку, представники якого знають, як догодити жінці. Таким чоловікам дуже легко запалити вогонь пристрасті в душі у жінки, а самі вони майже завжди готові на втілення чергової сексуальної фантазії. А те, що Скорпіони, за своєю природою, є однолюбами, робить цей знак ще більш привабливим.
 
 
Стрілець. Чоловіки, народжені під цим знаком, вміють спокушати. І в ліжку вони вас неодмінно здивують. Це справжні фантазери, які ведуть себе розкуто і роблять все, щоб жінка не соромилась. Однак завоювавши черговий об'єкт симпатії, Стрільці часто йдуть на пошуки нових пригод. Вітряні і непостійні, вони розбили безліч жіночих сердець. Доведеться постаратися аби утримати їх поруч.