Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Яскраві й безпечні замість хащів і руїн: як у Млинові впорядковують двори

Яскраві й безпечні замість хащів і руїн: як у Млинові впорядковують двори

Пиятики та крики, автівки припарковані на газонах, розхитані качелі та багато іншого. Такі будні дворів багатоквартирних будинків. Принаймні багатьох. Та окрім голосних зітхань та нарікань на поганих сусідів, у деяких населених пунктах Рівненщини взялися ситуацію насправді вирішувати.

Сміття й безлад у дворах житлових будинків набрид багатьом. У Млинові цю проблему взялися вирішувати комплексно. Зокрема, займається нею інспекція з благоустрою, яку в об'єднаній громаді створили у 2017. Саме тоді прийняли й правила благоустрою для всіх жителів. За перші два роки зафіксували понад 300 порушень, а от цьогоріч їх - одиниці. Викидання сміття у невстановлених місцях, складання будматеріалів не там, де потрібно, некошена трава біля будинків та підприємств, заїзд на територію пляжу та пошкодження й незаконне зрізання зелених насаджень. Саме за це найчастіше карали млинівчан.

Штраф складається згідно статті 152 кодексу України про адміністративні правопорушення. Передбачаються штрафи для фізичних осіб від 340 до 850 гривень і на юридичних осіб від 850 до 1700 гривень, - розповідає начальник відділу ЖКГ, благоустрою та інфрастуктури Млинівської селищної ради Валентин Вірний.

Аби дотримуватися чистоти й порядку було зручніше, у Млинові взялися за упорядкування дворів. Роблять це за кошт селищної ради. У цьому дворі роботи лише розпочалися.

Трохи повирізали дерева, трохи навели порядок, але це тільки початок. Надіюся, що тут буде стояночка гарна, майданчик, бо у нас в дворі є трошки діток, - розповідає млинівчанин.

Так, поступово двори багатоквартирних будинків стають безпечними й набувають ошатного вигляду. Інспектори з благоустрою кажуть, неспішно, але спільними зусиллями наводять порядок. Головне, що всі зрозуміли: правила є для того, щоб їх дотримувалися усі.  

Читайте також: на Млинівщині у Бокіймівській ОТГ створили дошкільну групу

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: