Вдаючись до різних ворожінь, людина хоче дізнатися, як складеться її життя, та що її чекає в майбутньому. Але такі ігри з долею можуть бути небезпечними навіть на психологічному рівні. Які ж можуть бути наслідки ворожіння з точки психології?

 №1. Втрачається сенс життя

Людина ставить перед собою мету, і робить різні дії для її досягнення. Якщо після ворожіння, людина засумнівається в правильності перебігу її життєвого шляху, то це може стати важкою психологічною травмою. Негативні відповіді на питання про майбутнє можуть привести до втрати сенсу життя.
 
№2. Пропадає адекватне сприйняття того, що відбувається
 
Можна неправильно витлумачити одкровення, що призведе до серйозних наслідків. Наприклад, ворожка може сказати «ви досягнете успіху, але тільки великою ціною». Не всі можуть багатогранно оцінювати ситуацію, і такі слова будуть сприйняті буквально. Людина може байдуже ставиться до почуттів інших людей, роблячи їм боляче, але досягаючи бажаного.
 
 
№3. Ворожіння може привести до втрати мети і мрій
 
Це можна пояснити таким чином: самотня дівчина дізнається, що зустріне свого коханого, і перестає діяти заради того, щоб її мрія збулася. Вона починає просто сподіватися, що доля сама принесе їй чоловіка, в свою чергу не роблячи нічого заради цього. Таким чином втрачається весь сенс в тому, щоб мріяти, і діяти для досягнення мети.
 
Краще не вдаватися до магічних рішень своїх проблем. Адже кожного з нас чекають різні рішення і дії, які по-різному можуть позначитися на долі. Але, в будь-якому випадку, ворожіння може негативно позначитися на житті людини.