Як відомо, кольори впливають на психіку, а улюблений колір може багато чого розповісти про характер людини.

 Червоний колір подобається сильним особистостям, він символізує пристрасть, агресію і кров. Червоний збуджує і приводить в тонус нашу нервову систему. Якщо ви шаленієте від червоного, значить ви авантюрна і запальна людина, яка любить владу.

Рожевий колір привертає до себе трепетних людей, чиїми сильними сторонами є ніжність і крихкість. Любителі рожевого прагнуть створити міцну сім'ю.

Помаранчевий / жовтий колір пов'язаний з позитивом і життєрадісністю. Якщо він вам до душі, значить ви оптиміст і часто смієтеся. Психологи стверджують, що помаранчевими або жовтими речами оточують себе люди-непосиди.

Читайте також: Як зробити свій день кращим та бадьорішим?

Зелений колір подобається любителям природи і натуральності.

Синій колір заспокоює нервову систему, він подобається спокійним і розважливим особистостям, які не виявляють свої емоції експресивно.

Коричневий колір подобається людям, які цінують комфорт, достаток і гроші. Вони люблять смачну їжу, дорогу обстановку і класний секс. Якщо людина вибирає коричневий, то він знає, як отримати максимум задоволення від життя.

Білий колір уособлює чистоту і невинність. Ті, кому до душі білий, ще не знайшли себе, вважають психологи.

Чорний колір помилково вважається депресивним. Але психологи бачать його інакше, якщо людині подобається чорний, значить він консерватор.

Читайте також: Літні іменинники: як пора року впливає на характер людини?