Кожного року в другу неділю травня Україна, разом з іншими країнами, відзначає День Матері. Цього року це 12 травня. Кращий подарунок для кожної мами - увага і повага її дітей. Але якщо ви хочете порадувати маму приємним сюрпризом, тоді читайте нижче варіанти подарунку.

 Вибирайте подарунок для мами, орієнтуючись на її інтереси, переваги і улюблені заняття, згадайте, що найбільше подобається вашій мамі і робіть вибір. Пам'ятайте про те, що для мами не важливі розміри і ціна подарунка, найважливіше - увага. Навіть якщо у вас немає можливості дарувати подарунки - просто обійміть або зателефонуйте своїй мамі і скажіть, як ви її любите.

1. Кращий подарунок для мами від дитини - те, що зроблено її руками: малюнок, листівка, коротенький вірш-привітання, саморобка з пластиліну і т. д.

2. Кращий подарунок для мами, яка стежить за модою: шаль, сонячні окуляри, солом'яний капелюшок, модна сукня або спідниця, прикраси та аксесуари.

Читайте також: 5 джерел удачі і позитивної енергії у вашому домі

3. Кращий подарунок для мами-квітникаря: кімнатні рослини, книга-енциклопедія про рослини, красиві горщики.

4. Кращий подарунок для мами-дачниці: шезлонг, вироби з лози або скульптура для саду.

5. Кращий подарунок для мами-мандрівниці: тур на курорт, парео, дорожня сумка, зручне взуття для подорожей.

6. Кращий подарунок для мами-кулінара: побутова кухонна техніка, набір посуду, набір сучасного кухонного приладдя, кулінарна книга з ілюстраціями.

7. Кращий подарунок для мами, яка стежить за власною зовнішністю: набір косметичних засобів, абонемент в салон краси, тренажерний зал, набір косметики, годинник-крокомір.

Вам також буде цікаво: 5 подарунків, які не можна дарувати та приймати

8. Кращий подарунок для мами, яка прагне до духовного розвитку і самопізнання: книги відповідної тематики, запис на семінари або курси, екскурсія по цікавих місцях.

9. Кращий подарунок для творчої мами: набори для творчості, пензлі і фарби, похід в галерею, музичний інструмент, урок вокалу у педагога, квиток в кіно або театр.

10. Кращий подарунок для мами, яка стежить за розвитком технологій: новий модний гаджет, телефон, флешка.