Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному провели антитерористичні навчання [ФОТО]

У Рівному провели антитерористичні навчання [ФОТО]

Сьогодні, 25 квітня в Рівному було продовжено відпрацювання практичної фази проведення антитерористичних навчань, що проходили під егідою Служби безпеки України у Рівненській області.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Зокрема в умовах максимально наближених до реальних було проведено командно-штабне тренування з органами управління та підрозділами служб цивільного захисту Рівненської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за активної участі авіації ДСНС України, а саме: медичного Єврокоптера ЕС-145.

Відпрацьовували дві умовні ввідні. Перша – це вибух в багатоповерховому житловому будинку з подальшим руйнуванням міжповерхового перекриття та друга – це ліквідація дорожньо-транспортної пригоди на трасі міжнародного значення Київ-Чопа. В обох випадках були потерпілі. Для ліквідації цих надзвичайних пригод був залучений особовий склад пожежно-рятувальної служби Рівненщини та служби цивільного захисту області.

По завершенню навчань підбито підсумки та дано тверду оцінку готовності Рівненської територіальної підсистеми цивільного захисту до реагування на будь-які складні надзвичайні ситуації.

picpicpicpicpicpicpic

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: