Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Суд виніс вирок водію, який під час дорожнього конфлікту вбив свого опонента

Суд виніс вирок водію, який під час дорожнього конфлікту вбив свого опонента

За вбивство з необережності 3 роки обмеження волі. Рівненський міський суд виніс вирок чоловіку, який під час дорожнього конфлікту відправив водія „ЗІЛу” у такий нокаут, що він опинився в реанімації і через 9 днів помер.

Нагадаємо, це сталося в листопаді минулого року на вулиці Київській. 61-річний Євстафій Прокопчук, керуючи вантажівкою „ЗІЛ”, виїжджав на головну дорогу. Він не пропустив автомобіль „Додж”. Це коштувало йому життя.

Спершу працівники міліції порушили кримінальну справу за нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Втім, згодом її перекваліфікували на вбивство з необережності. Справа потрапила в Рівненський міський суд, який 12 травня виніс вирок. Водій „Доджу”, 26-річний рівнянин Юрій, отримав 3 роки обмеження волі. Рідні Євстафія Прокопчика, хоча і досі не можуть оговтатись від важкої втрати, вироком суду задоволені. Адже вони до останнього не вірили, що кривдник їхнього батька буде хоч якось покараний.

Рівненський адвокат Володимир Цуняк, який на суді захищав водія „Доджу”, з вироком суду не погоджується і обов’язково його оскаржить. Для цього він має кілька аргументів.

Оскаржувати вирок планує і Рівненська міська прокуратура, яка вважає рішення суду надто м’яким. Прокурор Рівного Андрій Джус повідомив, що державний обвинувач проситиме для підсудного 3 роки позбавлення волі. Втім, від коментарю на камеру він відмовився. Програма „Патруль” стежитиме за перебігом цієї справи і про рішення апеляційного суду ми розкажемо у наступних випусках.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: