Збірна України повернулась з Чемпіонату світу з кікбоксингу ISKA 2016. (*Серед спортсменів були і представники з Рівного – Ілля Алексеюк та Ігор Гуцалюк.*)

Ілля Алексеюк прийняв участь у трьох розділах -лайт-контакт, семі контакт та К1 лайт. У результаті – дві срібні та одна бронзова нагороди. Виступав спортсмен у ваговій категорії 27 кг. Варто відмітити, що три поєдинки хлопець виграв достроково нокаутами.

Ігор Гуцалюк привіз срібну медаль, він виступав у розділі лоу-Кік, у ваговій категорії 85 кг та провів два поєдинки де у фіналі програв за очками.

“Взагалі результати хороші. Поєдинками задоволенний, надалі будемо працювати у тому ж дусі. Ще хочу подякувати нашим спонсорам завдяки яким стала можлива участь у змаганях – Лобчуку Миколи (партія ББП), Редьку Олександр та ТМ Щедрик”, – розповідає тренер Рівне нської Асоціації Професійних Видів Єдиноборств Ігор Гуцалюк