Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Увічнення пам'яті героїв українського національно-визвольного руху не знаходить підтримки міського депутатського корпусу

Увічнення пам'яті героїв українського національно-визвольного руху не знаходить підтримки міського депутатського корпусу

Пропозиція про встановлення пам'ятника командирові Української повстанської армії Тарасові Бульбі-Боровцю коштом міського бюджету не отримала достатньо голосів. Депутати пропонують альтернативу: скинутися на пам'ятник самим рівнянам.

Міський обранець від Української Народної Партії Іван Турко звернувся до колег-депутатів з проханням встановити пам'ятник Тарасу Бульбі-Боровцю у Рівному. Не встиг закінчити думку, як одразу почув невдоволення від міського голови.

Колега Івана Турка по сесійній залі Станіслав Рязанов запропонував альтернативу — кошти виділяти не з бюджету, а просити у рівнян. Сам готовий дати трохи грошей на добру справу. Суперечливе питання серед рівненських депутатів підтримки не знайшло. Не допомогла й пропозиція відмовитися від безкоштовного проїзду у громадському транспорті та депутатських обідів у сесійні дні. Обговорюватимуть фінансування пам'ятника ще 14 травня разом із питаннями бюджету. Рівняни проти Бульби-Боровця нічого не мають. Але фінансувати пам'ятник зі свого гаманця зможуть одиниці. Бути, чи не бути пам'ятнику Бульбі-Боровцю на місці наріжного каменя покаже найближча сесія та активність рівнян. Тетяна Коваль, Юрій Кобів. Новини Рівного.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: