Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Франція - це не тільки парфуми, круасани і шампанське

Франція - це не тільки парфуми, круасани і шампанське

Побачити і дізнатися більше рівняни зможуть уже найближчими днями. У Рівному втретє пройде тиждень франкофонії. Насичену культурну програму для небайдужих до усього французького рівнян відкриє своїм концертом відома у Франції співачка Ізабелль Важра. Артистка вже у Рівному і нашим журналістам пощастило з нею поспілкуватися.

Ізабель Важра в Україні вперше. Вона є одночасно співачкою та піаністкою. Виступає у самому центрі старого Белльвіллю, що у Франції. Виконує пісні відомої французької артистки Барбари, яка 13 років тому загинула. У Рівному своїм концертом Ізабель Важра розпочне тиждень франкофонії.

Окрім концерту француженки, тиждень франкофонії у Рівному ознаменується проведенням педагогічного семінару, де студентів та інших охочих вчитимуть азам французькій мові. А з 24 по 31 березня відбудеться третій фестиваль франкомовних фільмів.

Метою таких заходів є об'єднання людей, які не тільки розмовляють французькою мовою, а й вивчають та люблять її. Серед рівнян таких поціновувачів щороку більшає.

Після тижня франкофонії, його організатори планують організувати французьку - весну. Що цікавого рівняни зможуть побачити на ній поки не кажуть.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: