Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Через негоду в Рівному скасували святкову ходу випускників

Через негоду в Рівному скасували святкову ходу випускників

Зливою, грозою та шквальним вітром запам'ятався цьогорічний випускний. Тож атестати їм вручали у стінах рідних шкіл. Нетрадиційне прощання зі шкільним життям бачила Марина Фурс.

Це урочистий парад випускників 2008 року. Так мало бути й цього разу. Проте не так сталося, як гадалося. Злива, гроза та сильний вітер не дозволили випускникам вийти у центр міста. Через штормове попередження святкову ходу відмінили.

Не пощастило не тільки випускникам. Очікуваного параду не побачили й рівняни, які зібралися у центрі міста. Їм довелося перечекати зливу під навісами, а випускникам — роз'їхатися по школах отримувати атестати.

Решта запланованих заходів пройшла без ексцесів. Випускники танцювали вальс, дякували вчителям та батькам, прощалися з рідними школами та забирали довгоочікувані атестати.

Декому пощастило отримати не тільки їх. Двоє рівненських випускників здобули звання "Випускник OGO.ua". Вони перемогли у проекті "Майбутнє — це я". Юні рівняни були щасливі і вдячні тим, хто за них голосував.

Разом із випускниками святкували й перші особи міста. Всім, хто зробив перший крок у доросле життя, вони з радістю передавали свої побажання.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: