Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному з’являться оператори з експлуатації будинку

У Рівному з’являться оператори з експлуатації будинку

Традиційні ЖЕКи відходять в історію. Їм на зміну вже йдуть приватні житлово-комунальні підприємства та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Запропонують рівнянам ще й інший спосіб догляду за оселями — найняти оператора з експлуатації будинку. Нові віяння у житлово-комунальній сфері вивчала Ірина Ничипорук.

Муніципальні ЖКП втрачають свої позиції. У Рівному їх поступово витісняють об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Так, ОСББ на Шухевича, 2, нікого не чекаючи, відремонтувало у будинку дах та встановило у кількох пробних під’їздах домофони.

Конкуренцію складає приватне ЖКП "ВВ". Це підприємство мало чим відрізняється від звичного ЖЕКу, навіть має у структурі аварійну службу. Воно працює у Рівному вже п’ять років. Й досі залишається єдиним. Створювати нові не квапляться: відповідальність лякає.

Проте вже до літа у місті може з’явитися й новинка — оператор з експлуатації будинку. Утім, хто ж обслуговуватиме будинок: муніципальне чи приватне ЖКП, ОСББ чи оператор - вирішуватимуть самі мешканці. Важливо тільки, щоб вони врешті зібралися й вирішили, чого хочуть.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: