Рівнянка Аліна Мартинюк виборола золото на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO. Вона здобула найвищу нагороду у категорії K1, 60 кг. Про це інформують в Рівненській обласній державній адміністрації.

Загалом українська збірна має на своєму рахунку 8 медалей. Змагання проходили у столиці Хорватії Загребі. Участь взяли майже 2.5 тис спортсменів із 24 країн.

Також завершився Кубок світу із бойового та спортивного самбо. Турнір проходив у кіпрському Лімасолі. І одразу дві перші сходинки зайняли самбісти із Рівненщини.

Богдан Бабенко завоював золоту медаль в розділі бойового самбо у вазі 58 кг. Друге «золото» у цьому ж розділі та вазі 88 кг здобув Вадим Бурчак. У загальному заліку доросла збірна України отримала 21 нагороду - 20 золотих та 1 срібну.