rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 07.09.2018

Нові кухонні тенденції: як зробити свою кухню сучасною та зручною

Нові кухонні тенденції: як зробити свою кухню сучасною та зручною Кухні стають розумнішими, і ми починаємо забувати старі гаджети і рекомендації, якими користувалися ще кілька років тому.

Робочого трикутника більше немає

Колись «кухонний трикутник» був правилом розміщення меблів і техніки. Ми точно розраховували, де повинна бути кухонна плита, раковина і холодильник. Це правило було важливим і актуальним. Сьогодні все змінилося: забудьте про правила. Тепер все більше людей готують на кухні разом, і стає все більш важливим мати кілька робочих трикутників. На кухні повинно бути більше однієї зони, де можуть функціонувати дві людини, тому мати дві плити і два холодильника в різних місцях стає необхідністю.

Активні і пасивні зони

Також важливо подумати про активні і пасивні зони в дизайні кухні. Так, якщо хтось готує в активній зоні, а діти приходять додому зі школи обідати, розміщуючись в пасивній зоні. Більшість кухонь, які розробляють для нових планувань, тепер мають дві зони.

Кухні стають розумнішими: незважаючи на те, що останні кілька років в моду увійшли і стали звичними інтернет-холодильники і wi-fi-духові шафи, ми чекали технології, щоб заново оснастити кухню. Стали актуальними нові функції.

pic

Гнучкий доступ

Не вдається дістатися до верхньої шафи? З'явилися стільниці з регульованою висотою і верхні шафи, які піднімаються або опускаються, щоб ви могли отримати доступ до найвищих областей.

Спливаючі системи зберігання: якщо ви заміните стандартну 600-мм глибину ящиків на аналогічні з глибиною 700 мм-800 мм, чому б не мати секцію ззаду з розумною спливаючою системою зберігання?

pic Нові холодильники: великий і глибокий холодильник з нержавіючої сталі йде в минуле. Більшість сучасних холодильників, з якими працюють кухарі, мають ширину 1200 мм і глибину 600 мм.

Багатофункціональне освітлення: планування багатофункціонального освітлення має вирішальне значення. Завдяки тому, що світлодіодне освітлення стає популярним, у вас може бути яскрава і практична кухня. Світлодіод як і раніше краще, тому що вони енергоефективні та випромінюють тепле сяюче освітлення в 3000K.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Декоративний камінь в інтер'єрі: всі плюси використання

Основи фарбування стін: етапи роботи

переглядів: 595

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96294' >7 правил фен-шуй для ванної, щоб позитивна енергія не витікала</a>

7 правил фен-шуй для ванної, щоб позитивна енергія не витікала (переглядів: 80)

Ні для кого не секрет, що фен-шуй допомагає залучити в будинок щастя, удачу і гроші. І особливу увагу слід приділити фен-шуй ванної кімнати, щоб життєва енергія не витікала і не зливалася в каналізацію. Для цього слід дотримуватися шість простих правил від майстрів цього прекрасного вчення.
// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96252' >Фіолетовий в інтер'єрі: як поєднувати з іншими кольорами</a>

Фіолетовий в інтер'єрі: як поєднувати з іншими кольорами (переглядів: 254)

Кожен з нас має улюблені кольори, а їх використання в дизайні свого житла наділяє інтер'єр дивовижною силою піднімати нам настрій. Що робити, якщо ваш улюблений колір - фіолетовий? Ділимося перевіреними колірними палітрами, які прекрасно працюють в інтер'єрі!
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96188' >5 головних помилок в дизайні спальні</a>

5 головних помилок в дизайні спальні (переглядів: 145)

Головне в спальні - організувати інтер'єр відповідно до правил, які дозволять вам комфортно поспати. Зрештою, ми витрачаємо третину нашого життя в ліжку. Тим часом, ми часто несвідомо порушуємо ці правила. Які помилки ми робимо найчастіше?
// 10.11.2018
<a href='/Info/?id=96089' >Як почистити м'які меблі від шерсті?</a>

Як почистити м'які меблі від шерсті? (переглядів: 128)

Як видалити шерсть з дивана? Питання, яке може стати проблемою для власників котів і собак. Однак для цього є хороші методи.