rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 07.09.2018

Нові кухонні тенденції: як зробити свою кухню сучасною та зручною

Нові кухонні тенденції: як зробити свою кухню сучасною та зручною Кухні стають розумнішими, і ми починаємо забувати старі гаджети і рекомендації, якими користувалися ще кілька років тому.

Робочого трикутника більше немає

Колись «кухонний трикутник» був правилом розміщення меблів і техніки. Ми точно розраховували, де повинна бути кухонна плита, раковина і холодильник. Це правило було важливим і актуальним. Сьогодні все змінилося: забудьте про правила. Тепер все більше людей готують на кухні разом, і стає все більш важливим мати кілька робочих трикутників. На кухні повинно бути більше однієї зони, де можуть функціонувати дві людини, тому мати дві плити і два холодильника в різних місцях стає необхідністю.

Активні і пасивні зони

Також важливо подумати про активні і пасивні зони в дизайні кухні. Так, якщо хтось готує в активній зоні, а діти приходять додому зі школи обідати, розміщуючись в пасивній зоні. Більшість кухонь, які розробляють для нових планувань, тепер мають дві зони.

Кухні стають розумнішими: незважаючи на те, що останні кілька років в моду увійшли і стали звичними інтернет-холодильники і wi-fi-духові шафи, ми чекали технології, щоб заново оснастити кухню. Стали актуальними нові функції.

pic

Гнучкий доступ

Не вдається дістатися до верхньої шафи? З'явилися стільниці з регульованою висотою і верхні шафи, які піднімаються або опускаються, щоб ви могли отримати доступ до найвищих областей.

Спливаючі системи зберігання: якщо ви заміните стандартну 600-мм глибину ящиків на аналогічні з глибиною 700 мм-800 мм, чому б не мати секцію ззаду з розумною спливаючою системою зберігання?

pic Нові холодильники: великий і глибокий холодильник з нержавіючої сталі йде в минуле. Більшість сучасних холодильників, з якими працюють кухарі, мають ширину 1200 мм і глибину 600 мм.

Багатофункціональне освітлення: планування багатофункціонального освітлення має вирішальне значення. Завдяки тому, що світлодіодне освітлення стає популярним, у вас може бути яскрава і практична кухня. Світлодіод як і раніше краще, тому що вони енергоефективні та випромінюють тепле сяюче освітлення в 3000K.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Декоративний камінь в інтер'єрі: всі плюси використання

Основи фарбування стін: етапи роботи

переглядів: 486

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94612' >Максимум стилю: як використовувати чорний колір в інтер'єрі</a>

Максимум стилю: як використовувати чорний колір в інтер'єрі (переглядів: 144)

Чорний колір - аж ніяк не такий похмурий, як до нього звикли ставитися. За допомогою глибокого, нейтрального і ефектного кольору, такого, як чорний, можна створити неймовірну атмосферу і дуже стильний інтер'єр.
// 18.09.2018
<a href='/Info/?id=94603' >Як зробити кімнату світлішою?</a>

Як зробити кімнату світлішою? (переглядів: 251)

Бажаєте зробити свою темну квартиру світлішою? Тоді, читайте нижче, що потрібно для цього зробити.
// 14.09.2018
<a href='/Info/?id=94501' >Правила організації зручного і практичного гардеробу</a>

Правила організації зручного і практичного гардеробу (переглядів: 201)

Як створити зручну гардеробну (або шафу), в якій буде легко підтримувати порядок і де поміститься все необхідне?
// 12.09.2018
<a href='/Info/?id=94450' >Про що не варто забувати під час прибирання у ванній кімнаті: 5 хитрих місць</a>

Про що не варто забувати під час прибирання у ванній кімнаті: 5 хитрих місць (переглядів: 447)

Чистота у ванній - запорука гігієни та приємного інтер'єру. Але поверхневого прибирання сантехніки недостатньо - потрібно звернути увагу і на інші компоненти у ванній.