rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 20.06.2018

Весільні запрошення: найпоширеніші запитання

Весільні запрошення: найпоширеніші запитання Одним із головних елементів, який презентуватиме майбутній шлюб, безсумнівно, визнано весільне запрошення. Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.

Коли потрібно надсилати запрошення на весілля?

Традиційно, запрошення надсилають за 6-8 тижнів до фактичної дати святкування – цього часу буде достатньо для гостей, щоб впорядкувати свої поточні плани та замовити квитки, якщо вони живуть не у вашому місті. Якщо хтось із запрошених не відповість на отриманий лист, зателефонуйте за 3 три тижні до початку весілля та узгодьте присутність – у разі зміни планів щодо кількості гостей, ви завжди зможете внести необхідні корективи.весільні запрошення

Яким чином повідомити про дресс код?

Кольорове запрошення із веселим шрифтом або витримане у класичних тонах із каліграфічними рядками – власне, обраний стиль натякне адресату на необхідність пошуку відповідного вбрання. Проте, завжди можна додати кілька слів до основного тексту: метелики для чоловіків та капелюшки у жінок, літня гама або ретро-сукні. Цікавим елементом буде намальований ескіз або надрукована на запрошенні фотографія із необхідним стилем одягу для вашого весілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оберіть весільний букет до типу своєї фігури

Чи необхідно писати у запрошенні ‘‘плюс один’’?

Якщо ваш друг чи подруга не має серйозних стосунків або ви не знайомі з їх партнерами – не обов’язково запрошувати усіх із парами. Весілля – індивідуальне та величне свято, яким ви бажаєте поділитись лише із близькими вам людьми. Поясніть при розмові, що обмежена кількість гостей не дозволяє запрошувати додаткових персон або просто не бажаєте бачити на святі незнайомців. Звичайно, існують різні ситуації, тому все залежить лише від вас та правильно сформульованої причини відмови.весільні запрошення

Весілля без дітей. Як про це сказати батькам?

В першу чергу, чітко вказуйте у весільному запрошенні імена тих, хто повинен бути на святі, без додаткових слів ‘‘та сім’я’’. Для більшої впевненості у тому, що вас зрозуміють правильно, особисто поговоріть із окремими парами, та поясніть, чому ви обрали саме такий стиль весілля. Якщо у ваших родичів та друзів велика кількість дітей та відсутня можливість залишити іх вдома – доречним буде подбати про дитячого аніматора та розробити окрему програму, забезпечивши відпочинок для батьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про що говорить мова квітів?

Мої друзі розлучились. Скільки запрошень надсилати?

Ні в якому разі не можна використовувати одне запрошення для двох – перш за все це суперечить усім правилам етикету, а також може здатись, що ви намагаєтесь щось змінити у житті знайомих. Якщо ви підтримуєте хороші стосунки із обома – надішліть два окремих запрошення, якщо ні – домовтесь лише з одним. Колишній шлюб не зобов’язує вас продовжувати спілкуватись та приймати на святі половинку колишнього подружжя, із якою у вас не склались дружні стосунки.

Джерело

переглядів: 1653

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 27.09.2018
<a href='/Info/?id=62918' >Яку весільну сукню обрати вагітній нареченій?</a>

Яку весільну сукню обрати вагітній нареченій? (переглядів: 2602)

Якщо Ви плануєте весілля, але вже на той момент чекаєте дитину – вибір весільної сукні для Вас може стати справжньою дилемою. Проте, у наш час модно підкреслювати красу, яку дарує вагітність, а не ховати її. Дизайнери всього світу захоплено створюють прекрасні весільні моделі суконь, тому фасонів для вибору вдосталь. Необхідно лише обрати той, який пасуватиме саме Вам. Читайте далі, як не помилитися у виборі.
// 25.09.2018
<a href='/Info/?id=32788' >Особливості  першого танцю молодят</a>

Особливості першого танцю молодят (переглядів: 5732)

Найкрасивіший та найромантичніший момент на весіллі - це перший танець молодят. Багато пар не приділяють особливої уваги цій події, мовляв вийдемо , постоїмо , покружляємо – і все. Зазвичай пари беруть уроки у професіоналів , щоб перший танець був запам’ятався усім надовго. Танці можна вибрати різні , найбільш популярними вважаються вальс , танго.
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=33173' >Весільні келихи молодят. Скільки їх повинно бути?</a>

Весільні келихи молодят. Скільки їх повинно бути? (переглядів: 10624 / коментарів: 1)

Плануючи весілля , в першу чергу потрібно витримати стиль свята. Як виглядатимуть молодята , як прикрасити автомобіль , зал ресторану і багато іншого. Аксесуари в цей момент грають дуже важливу роль - вони додають елегантності загальній картині і підкреслюють вишуканий смак.
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94529' >Як вибрати весільне взуття: прикмети та поради</a>

Як вибрати весільне взуття: прикмети та поради (переглядів: 1037)

Уявіть, що у вас весілля. Навколо радіють гості, тамада проводить конкурси, а може бути ви поїхали гуляти на природі. Але що це? Всього кілька годин з початку торжества, а нові туфлі вже натерли ноги. Прикро! Як уникнути подібних непорозумінь?